Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 10 éves fiúnak milyen mobil...

10 éves fiúnak milyen mobil vegyek ajándékba?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Olcsót és egyszerűt, mert még egy tíz éves nem tud úgy vigyázni a dolgaira mint egy felnőtt, az én fiam is tíz éves, de már kettőt elhagyott :(
2011. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem egy 10 éves gyereknek nincs rá szüksége. Kivéve ha nagyon alapos oka van annak hogy bármikor el lehessen érni.
2011. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen felesleges. Az én lányom is ennyi idős, egy időben ő is szeretett volna mert az osztály nagy részének már van, de szerencsére rájött magától, hogy igazából semmi szüksége rá és csak ahhoz kellett volna, hogy ne lógjon ki a sorból.

Én több szülővel beszéltem már, akik vettek a gyereküknek és kivétel nélkül mind azt mondták, hogy kb. 1 hétig érdekes, utána csak a szekrényben porosodik.

Persze ha sokat van egyedül, vagy sokat mászkál egyedül akkor megértem. Viszont akkor is valami olcsóbbat, mert tényleg mindent elhagynak még.

2011. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én 10 évesemnek kellett, mert délután egyedül ment edzésre -de nem akarok magyarázkodni, előfordul, hogy nem luxus, hanem szükséges.

Olyat vegyél, ami leeséskor nem törik azonnal szerte-széjjel apró darabokra (vannak fémházasak). Legyen könnyen kezelhető. Kamerás csak akkor, ha elég érett ahhoz, hogy ne éljen vissza vele. Egy hazsnált, régebbi tipus is tökéletes lehet, ha a telefonálás a cél vele. Ha villogni akar, akkor pedig érintőképernyőset, az a legmenőbb.

2011. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!