Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Máshol is ennyire rámenősek a...

Máshol is ennyire rámenősek a babakötvényes üzletkötők?

Figyelt kérdés
Még decemberben voltak hárman 3 különböző cégtől. Mindegyiket elutasítottam, mivel a lányom keresztanyja intézte (ami igaz is, mert takaréksz-ben dolgozik). Erre fel most is jár a nyakamra az egyik, mert ha már a babakötvény nem is, de ilyen-olyan biztosítást kössek, váltsak magánnyugdíjpénztárt stb. Már tényleg az agyamra megy. Bánom, hogy átvettem a kórházban a csomagokat. Kettőt a férjem már rövid úton elzavart (csak úgy értettek a szóból), ez a nő viszont borzasztóan kitartó. Most sem tudtam magam letagadni, hongy nem vagyunk itthon, mert éppen zártam volna be az ajtót. A kislányo9m meg keservesen sír...
2009. márc. 13. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
küldd el őket a francba!
2009. márc. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk az Aegon-tól akik voltak azoktól másztam falra. Itt ültek vagy másfél órát,hiába mondtam,hogy majd ha a párom hazajön külföldről akkor megbeszélem vele és jelentkezem. Aztán már Anyu úgy hozta ki a gyereket,hogy éhes. (persze még nem volt az) Na úgy nagy nehezen feltápászkodtak... Azóta 2-3 alkalommal kerestek telefonon. Először felvettem,de pont etettem a kicsit,mondtam hívjon később. Utána már nem vettem fel. Azóta szerencsére nem hívtak.

Mondd meg neki,hogy ha nem hagy békén bepanaszolod,vagy feljelented.

2009. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ilyen nyomulósak. :(

Én mondtam ,hogy nem kell,mert már van biztosítása és kész ,a többi pedig nem érdekel. És ezzel letettem a telefont.

Sokan felhívtak ,mindenféle biztosítóktól.

És nem kell beengedned,köszönd meg,hogy kifáradt,de nem kérte senki,mert nem érdekel.

Elnézést ,de dolgom van "címszóval".

2009. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez is Aegon-tól jön
2009. márc. 13. 11:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is éppen a héten volt a hölgy. Mindig bepróbálkozik valamilyen ürüggyel, de én leráztam. Ő is Aegonos.
2009. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Légy határozott. Tök midnegy, ki és honnan jött és mit akar. a köszönöm, de nem érdekel, nem alkalmas-t el kell fogadja. Tedd le a telefont, csukd rá az ajtót.

Nem vagy köteles fogadni őket.

Nálunk amúgy senki nem keresett babakötvénnyel...

De a váltsak nyugdíjpénztárat szinte mindennapos...

2009. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pont ma reggel mondtam a páromnak, hogy a következő bébinél nem veszem át a csomagot. Nem ér ennyit az a pár vacak, hogy utána hónapokig zaklassanak az erőszakos bunkók!

2009. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
legközelebb kamú adatokat kell beírni.
2009. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
19:43: én is ugyanezt mondom!!
2009. márc. 14. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!