Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használhatom még a gyógyszertá...

Használhatom még a gyógyszertári popsikrémet ha lejárt a szavatossága? Bontatlan,21én járt le.

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
simán, én használnám
2011. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na, írok valamit, le leszek pontozva, meg hurrogva, de a lényeg, hogy nekem jól sültek el a dolgok.

Babám popsija nagyon kipirossodott, tiszta lyukacsos volt, folyt belőle a vér is. Kentem mindenféle kenőccsel, bepanthen, német krém érzékeny bőrre, román kenőcs, körömvirágkenőcs, minden hülyeség, de semmi nem használt.

Aztán mondta anyum, hogy van még bátyámnak a púderéből(kínai púder, bátyám 31 éves, legalább 30 éve lejárt!!!), bepúdereztem vele a leánykámat, s lám, másnap reggelre szinte teljesen helyrejött a popsija tőle! :)

Oké, ez púder, de szerintem az a popsikrém se pont azon a napon romlik meg, túrósodik meg, avasodik meg. 1 max 2 hónap alatt úgyis el lesz használva, addig semmi baja nem lesz :)

2011. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használd!
2011. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21.20-as,jót mosolyogtam:-)))Elgondolkoztattál,mert mi is ezzel kinlódunk állandóan,a lányomnak a fogzás elkezdése óta,mindig kijön ez a csúnyaság a popsiján,és tényleg szinte semmi nem jó rá.Esküszöm kipróbálom,ha újra kijön:-)))A kérdésre válaszolva,semmi baja nem lesz ,nyugodtan használd el.
2011. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!