Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik "középső név" illene...

Melyik "középső név" illene legjobban a Zsuzsanna keresztnévhez szerintetek?

Figyelt kérdés
Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. Második keresztnevet keresek. Természetesen mindenkit felpontozok, mert rossz válasz nincs. :)
2011. máj. 25. 02:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a Zsuzsanna elég hosszú, nem biztos, hogy kellene mellé még egy. De tippem a Lili vagy a Noémi.
2011. máj. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A középső névnek adott esetben kapocsnak kell lennie a család és a másik keresztnév között.

Szóval családnév ismerete nélkül nem igen lehet erre hasznos tanácsot adni.


Minden esetre szerintem legyen egy különlegesebb név.

A Zsuzsanna az egy elég gyakori név és lehet, hogy felnőtt korára a lányod szívesebben használna valamilyen egyedibb nevet, ha olyan lesz a személyisége.

2011. máj. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nekem kell a név, nem a gyerekemnek. Keresztnevem adott ugye.
2011. máj. 25. 04:19
 4/21 anonim ***** válasza:
Neked minek? Mindenki a mostani neveden ismer,senki nem fog a másikon szólítani. Elég macerás lesz minden hivatalos alkalomkor az egész nevedet mindig leírni.
2011. máj. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Gréta Zsuzsanna
2011. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A Zsuzsanna szép név, miért akarsz másikat?

Milyen típusú nevet keresel? Valami modern divatosat, mint mondjuk a Kíra, vagy egy kicsit lazábbat egyszerűbbet, mint mondjuk a Réka, vagy komolyat, mint Adél? Nagyon sok név van, milyen tetszene neked?

2011. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ötletem nincs, és amúgy is mindenkinek más tetszik. De mivel a Zsuzsanna hosszú, így elé egy rövid, két szótagú nevet keresnék, főleg ha a vezetékneved is hosszabb.
2011. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akik kérdezték, hogy miért, azoknak írnám, hogy mert külföldön élek, állampolgár leszek, itt az a szokás, hogy van középső név, kulönben furcsán néznek rád. Szeretnék egy másik nevet is, mivel az enyém ennyire hagyományos. U'gyis át kell íratnom minden papíromat, mert az egész nevem megváltozik (vezeték is, a férjem nevét veszem fel). Olyan nevet keresek, ami magyarul is van, így a magyar papírjaimon olyan alakban lesz.
2011. máj. 25. 14:08
 9/21 anonim ***** válasza:

Léna Zsuzsanna.


Ágnes Zsuzsanna.


Mónika Zsuzsanna.


Erika Zsuzsanna.


Katalin Zsuzsanna.


Evelin Zsuzsanna.

2011. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Viktoria, Rebeka, Blanka, Bianka, Viola, Veronika, Szofia,

Eszter,Sara,


Probaltam olyanokat keresni amik jok kulfoldon is es Magyarorszagon is. Mi is kulfoldon elunk es neztuk,hogy nemzetkozi legyen igy lett Erik a fiunk.

2011. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!