Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családvédelmi szolgálathoz be...

Családvédelmi szolgálathoz be kell jelentkezni előre, vagy csak elég ha besétálok?

Figyelt kérdés

Megadták a címét a kórházban és a telefonszámát. Előre be kell jelentkezni?

Minden esetben ki kell várni a 3 nap gondolkodási időt az abortusznál?


2011. máj. 30. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Abortuszra akarsz menni?
2011. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy miért karsz menni?(Kéteszer is kell menni, úgyhogy igen, várni kell egy kicst.) És miért olyan sürgős, hogy 3 napig sem akarsz rajta gondolkodni?
2011. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen abortuszra akarok menni. Nem akarom most taglalni, már megbeszéltük ebben a témakörben és megérették a helyzetem.

3 nappal az a helyzet, hogy vizsgáim lesznek jövő héten amiket nem tudok eltenni,mert így is eltoltam, és azt sem akarom, hogy nagyobb legyen a baba egyelőre "még" csak szikhólyag, de mindennap számít:( Már volt időm átgondolni az egészet, csak amiatt kellett várnom, hogy biztosan kitudják mondani.

2011. máj. 30. 20:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Be kell akkor jelentkezni?
2011. máj. 30. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hová mész. Barátnőmnek nem kellett bejelentkeznie, csak odament, viszont mikor nekem kellett mennem, odamentem és közölték, hogy be kell jelentkezni. Mondjuk én meggondoltam magam hála az égnek, szerdán lesz 10 hetes a kislányom. Neten nézd meg, hogy területileg hová tartozol, ott van szám is, és hívd fel őket.
2011. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Bocs, most esett le, hogy kaptál számot. :) Na akkor hívd fel, és kérdezd meg tőlük.

2011. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem hívd fel őket és válaszolnak mind két kérdésedre. Az off-okkal ne törődj. A tested a tiéd, a döntés a tiéd. A leírtak alapján alaposan megfontoltad.

Nekem is volt abortuszom 19 évesen. Nem bántam meg. Eltelt 10 év és most itt szuszog mellettem a 4 hónapos kisfiam. Még abban a hónapban terhes lettem, amikor úgy döntöttünk a férjemmel, hogy jöhet a baba.

Fel a fejjel!

2011. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, végül időpont nélkül is fogadtak minket.

Teljes mértékben együtt éreztek a helyzetükkel, nem is akartak rábeszélni.

2011. máj. 31. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!