Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik lánynév illene legjobba...

Melyik lánynév illene legjobban az Orbán vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy unalmas a kérdés, bocsi, de sajnos nem tudunk megegyezni a párommal. Mi a véleményetek a következőkről, akár sorrendben is? Lehet, hogy két nevet fogunk választani.

Petra, Dalma, Vivien, Kincső, Noémi, Lina

Vagy egyéb új ötlet?


2011. jún. 3. 00:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Így jól hangzik: Orbán Petra Dalma
2011. jún. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Viktória.
2011. jún. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
Szerintem az Orbán Vivien tökéletes, nem kell középső név sem.
2011. jún. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

@00:42


Annyira tudtam, hogy lesz egy ilyen. :D

2011. jún. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

(Reméljük, hogy mire nagy lesz, senkinek sem fog eszébe jutni róla ama híres ember.)


A Vivien nekem is tetszik.


A Noémi szerintem nem hangzik szépen amiatt, hogy 2 N következik egymás után. Azt, hogy Orbán Lina, meg kicsit olyan nyelvtörő kimondani.

2011. jún. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Orban Evelin Petra

Orban Kamilla (tudom, az Evelin es a Kamilla nem volt a listan, de ezek ugrottak be valamiert)

Orban Vivien Lina


szertinetm szep kombinaciok lennenek. En amellett vagyok hogy ha van egy 3 szotagu keresztnev, akkor a kovetkezo rovidebb (2 szotagu) legyen.

2011. jún. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, én is gondoltam, hogy lesz poénkodó.:) A csavar a dologban, hogy amúgy tetszene is a Viktória, csak pont azért nem akarjuk adni, hogy ne legyen se most, sem a jövőben gúnyolódás tárgya.:(

Amúgy a Petra az a név, amiben talán mindketten egyezünk, csak mellé én gondolnék egy lágyabb hangzásút is, mint mint pl a Vivien, vagy a Lin(z)a. Ebből ki lehet találni, hogy a többi variáció nem az én ötletem.:) Az Evelin is szép, de a családban már van, ezért nem tartom szerencsésnek.

2011. jún. 3. 12:35
 8/14 anonim ***** válasza:

És a Léna hogy tetszik?

Vagy ha két keresztnevet akartok, akkor Orbán Petra Léna.

Esetleg a Karolina? Orbán Karolina

2011. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Erika, Eszter. Szerintem jól hangzik a mély magánhangzós vezetéknévhez olan keresztnév, amiben magas magánhangzók vannak.
2011. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Ne haragudj, de ezt le kell írnom.

Anno réges-régen, leánykoromban, egy szép vasárnap délután nem volt semmi munkánk, nem volt vásárlónk a melóhelyen, ezért elővettük a naptára kolléganőmmel, és elkezdtünk neveket keresni leendő gyermekeinknek. Aztán a kollégáknak is ajánlgattunk neveket. Volt egy Orbán vezetéknevű srác, az Ő kislányait Orbán Orália és Orbán Ofélia névvel ruháztuk fel. :)

2011. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!