Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért veszélyes hulladékként...

Miért veszélyes hulladékként kezelik a még anyaméhben meghalt magzatot/babát? Egyáltalán miért veszélyes hulladék, miért égetik el, és miért nem lehet megnézni?

Figyelt kérdés

Szerencsére én nem éltem át,de elképzelni nem tudom. Az a pici nem számít emberi lénynek hogy ezt teszik vele?

Bocsánat ha hülyeségeket kérdezek,vagy ha valakit esetleg felzaklatna a kérdésem!


2011. jún. 5. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazon okból, amiért bármilyen emberi vagy állati tetem. Oszlik, fertöz... Azért nem temetik, mert ö még hivatalosab nem létezö személy
2011. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és orvosi értelemben véve inkább cisztának minösül eltavolitaskor, mint magzatnak. szomorú, de ez van.
2011. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

törvényileg nem élő ember, tehát nem számít holttestnek. így csak egy eltávolított szövetrész, mint bármi más, amit műtéti úton távolítanak el valahonnan. az pedig veszélyes hulladék, mert fertőzésforrás.

mellesleg kötve hiszem, hogy valaki meg szeretné nézni.

2011. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem, hogy vetődőtt fel benned, mi egyéb lenne- háztartási szemét vagy sitt? Az emberi test veszélyes hulladék, aminek a megsemmisítéséhez speciális eszközök szükségesek. nemcsak a magzati korban elhunyt emberi lények, hanem bármely korban. (ld például a krematóriumok, amiknek speciális szűrővel kell ellátni, mert égetéskor annyi káros anyag szabadul fel az emberi testből, fémkoporsók a fertőzésben, sugárfertőzőtt elhunytaknak stb stb)

Egyébként rosszak az információid, mert meg lehet nézni, és el lehet temetni, ha valaki úgy gondolja. De, bocs ha felzaklatlak, de tudod mennyibe kerül egy temetés? Mintegy 100 ezer forint, nemigen szoktak az emberek százezret kiadni egy halott magzat eltemetésére, de a lehetőség megvan. Megkérdezik, meg akarja nézni, eltemetteti? De ritkán szokták bevállalni az emberek a megnézést és a temetést is.

Egyébként nem mellesleg, az emberi lényeket, akik nem magzati korban halnak meg, ha valaki nem temetteti el a hozzátartozóját, szerintem elégetik és vízzel bemossák a földbe.

Kegyetlen dolog, igaz, de a halál hozzátartozik az élethez. El kell fogadnod.

2011. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mi van egy teljesen kifejlődött magzattal,aki már túl van a 40.heten is? Vagy aki szülés után hal meg?
2011. jún. 5. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azokat természetesen eltemetik,legalább is a barátnőm 38 héten elhunyt magzatát hazaadták,és eltemettették.
2011. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ott van alul állampolgári jogokat sért,ha nem adják ki a 24. hétnél fiatalabb magzatokat.Én végigolvastam,érdekes.

2011. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!