Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kókuszmatrac allergia? Van ilyen?

Kókuszmatrac allergia? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Kisfiam éjszakánként köhögőrohamokat kapott,száraz köhögés,nem tudtuk mitől,aztán megfigyeltük,ha lent alszik velünk semmi baj,ha felmegy a saját ágyára,ha nem is aznap 3-4 éjszaka után kezdődik a köhögés.Minden mást kizártunk (úgy gondoljuk) a matracot nem bírja.Lehet ez??Nem győzöm a + oldalát olvasni ennek a matracnak,erre meg velünk ez történik.
2011. jún. 5. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Még be is penészesedhet, én ezért nem vettem. Manapság már szinte mindenről kiderül, hogy allergizálhat. Vegyetek egy szivacs matracot próbáljátok ki, annyira nem drága.
2011. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nagyon kényelmes egyébként,soha-soha nem hittünk az ilyen bio,meg hiper szuper dolgokban (bio gyümölcs,strand előtt kirakva,öreg bácsi árulja,csak én láttam,hogy 4-szer permetezett vegyvédelmi ruhában:-) ) szóval igazából nem is tudom miért vettük meg,talán mert jót akartam,erre meg ez van.Kórházba is voltunk,az oxigénszaturációja alig volt 80-as,sípolt,búgott,mindent csinált,valószínű ez is a matrac miatt volt.

2011. jún. 5. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd már meg, hogy mi lett! Kíváncsi volnék.
2011. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma kicseréltük a matracot,szépen halkan köhögés nélkül alszik a helyén.

100%,hogy azt nem bírja.

2011. jún. 6. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon durva! Jól megjártátok akkor. Köszi, hogy írtál!
2011. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!