Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kétpontos övvel, hány kilótól,...

Kétpontos övvel, hány kilótól, vagy hányéves kortól lehet gyereket bekötni? Akár mondjuk gyereküléssel.

Figyelt kérdés

Egy 3 éves gyerkőcről lenne szó.Belehet rakni mondjuk olyan gyerek üléssel amit a kocsi saját övével kötszbe, vagy olyanba a 9-36kg-os és van még saját biztonsági öve?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. jún. 6. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 2 pontos övvel egyik autósülést sem lehet bekötni, mindegyiket 3 pontos övre készítik.
2011. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ekkora gyereket KIZÁRÓLAG 3 pontos övvel, autósülésben, vagy háttámlás ülésmagasítóval lehet autóban vinni.
2011. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én ülésemet be lehet kötni 2 pontos övvel, és 9-18-as ülés. Angliából vettem.
2011. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: és megfelel az aktuális szabványnak az ülés?
2011. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már autó sem igen van amiben két pontos öv van, és az a hátsó középső ülés szokott lenni, oda eleve nem ültetnék gyereket és két pontos övvel sem kötnék be, az annyi, mint halottnak a csók. És nem is átvitt értelemben, ha balesetről van szó.
2011. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,természetesen tmegfelel a szabványnak, és a gépkocsi hátsó üléssorában, középen két pontos öv van!

Miért olyan hihetetlen, hogy egy gyártó gondol erre? Egyébként a kisbuszunkban, ami 7 személyes, és 1989-es évjáratú, csak az első kettő, és a középső 2 ülésen van 3 pontos öv. Az utolsó üléssorban 2 pontosak vannak!

Ilyen az ülés:

[link]

2011. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!