Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány kiló az a babakocsi, ami...

Hány kiló az a babakocsi, ami könnyűnek mondható? (nem sport kocsi)

Figyelt kérdés

Neten nézek olyat, amihez van külön felrakható mózes, hordozó, sport rész, de a súlyban könnyűt szeretnék.

Amit eddig kinéztem 11,5 kiló. Az nehéznek számít ebben a kategóriában?


2011. jún. 8. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a súly csak a váz vagy valamelyik feltéttel?

Mert ha csak váz akkor nehéz!

2011. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha csak a váz akkor nehéz, ha a sportrésszel együtt akkor ez egy átlag súly.


nekünk 12 kiló sportrésszel.

szerintem ez egy normál súly. azok a kocsik amik ilyen kombik és ennél könnyebbek ott minöségi problémák is lesznek hamar.


persze nem kombi kocsik között van olyan ami sokkal könyebb, vagy egy esernyökocsi pl egészen könnyü, de abba újszülöttet nem tehtesz bele.

2011. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Feltéttel együtt ennyi. Hogy melyikkel még nem derült ki...

Akkor ez átlagosnak számít?

2011. jún. 8. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 10,5 kiló,anno azt mondták nincsen könnyebb.

Titi amárkája,van egy váz és rá tehető mózes,sportrész és hordozó.


Nem elég hogy könnyű (nekem anno fontos volt mert emeleten laktunk) hanem még kicsi is (a kocsim csomagtartója nevetségesen kicsi).

Bátran ajánlom ezt a márkát!

2011. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 7 kilós babakocsiról hallottam eddig ami a legkönnyebb. Valami 190.000ft az ára...Nekem ennyit nem érne meg. Igaz mi is lift nélkül lakunk a 3.on, de majdcsak megoldom valahogy.

34 hkm

2011. jún. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó hozzászólásokat is!!

Akkor a Titi babkocsi megbízható? Kicsit félek az ilyen "névtelen" márkáktól, nehogy csalódjak benne...

Amúgy nekem is tetszett az a fajta!

2011. jún. 9. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!