Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kalocsán kiket tudtok nőgyógyá...

Kalocsán kiket tudtok nőgyógyászokat? Vélemények róluk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Most fogok szülni ott 3 héten belül:)

Én a Jerémiáshoz járok, de ő halasi ahogy én is.

Az első babát is ott szültem, így ismerek pár dokit.

Ha van még időd kicsi az orvosválasztáshoz, akkor majd írok ha megszültem, hogy szerintem most ki ott a legjobb. legalábbis szerintem.

2011. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kalocsán az osztály nagyon szép és igényes, kényelmes hogy minden szobához tartozik tusoló, wc. De ennyi előnye és pozitívuma van az intézmény szülészeti részlegének. Nem értem hogyan lehetett az év szülészete, hiszen az orvosok borzalmasan nem törődnek még azzal a kevés beteggel sem aki az osztályon van. Dr. Tidir Alisza ott az egyedüli orvos aki tényleg lelkiismeretes és jó szakember, de a többiekre kár is szót pazarolni. Egy dolog a legfontosabb, hogy Dr. Malbaskit kerülni kell messziről, mert egy arrogáns és kibírhatatlan alak. Nem is értem ilyen emberek miért nem fát vágnak az erdőkben, bár még a fákat is sajnálnám......... Nagyon nagyon NEGATÍV KALOCSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi történhetett kedves válaszoló veled, de én 2 gyerekemet ott szültem, és teljesen meg vagyok velük elégedve.
2011. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!