Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerek mellett milyen...

Kisgyerek mellett milyen jövedelem kiegészítő munkát csináltok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 15:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én tupperezek. Igaz már vagy 5 éve, így van állandó vevőköröm is, kár lett volna abbahagynom a lányom születése után.
2011. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tanácsadó vagyok egy készségfejlesztő játékokkat forgalmazó cégnél. (hasonló elven működik, mint pl. az oriflame). Nekem totál jól működik gyereknevelés mellett is.

Ha érdekel bárkit, írjon nyugodtan privit bővebb felvilágosításért.

2011. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Semmilyet, van máshonnan bevételünk:-)))
2011. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még semmit de valami jó lenne.
2011. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Használt gyerekruhát árulok a neten.
2011. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én takarítani járok egy házhoz hetente, addig nagyi vigyáz a lányokra délelőtt.
2011. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Én most, hogy nyár van, járok címerezni :) Megtehetem, diák vagyok, úgyhogy adott a lehetőség. Mondjuk jobban örültem volna valami adminisztratív munkának, de ez még jobb is, levezetem a fölös energiáimat :)

Bár ez nem annyira jövedelemkiegészítés, hanem jövedelem pótlás így nyáron, kb. pont annyit keresek vele, mint amennyit az egyetem szokott osztogatni (tanulmányi ösztöndíj meg miegyebek).

Bár kicsit vicces 16-17 évesekkel együtt dolgozni, de az még viccesebb, hogy ők nem tudják, hogy hány éves vagyok, és azt gondolják, hogy még én is csak kb. annyi vagyok, mint ők :D

2011. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
LR -rel(német kozmetikai vállalat) foglalkozom, nagyon tetszik, karbantart engem is.
2011. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

AVON!

Nem nagy pénz, de a saját piperéim árát ki tudom termelni, és leköt :)

2011. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én eredetileg női szabó vagyok így megpróbálom ezt kihasználni. Teszen, vaterán árulok magam készítette mei tai-okat és baba ágyneműket. A legrosszabb hónapban is megvan 15.000Ft-om de volt egy csúcs májusban akkor 60.000Ft-ot kerestem vele de akkor szétdolgoztam magam és közben furdal a lelkiismeret mert a 2 évesem meg húzgálja a nadrágomat, hogy menjünk ki motorozni meg játsszak vele. Az átlag hónap egyébként +20.000Ft. Életmentő a 26000Ft-os gyes mellé. :O
2011. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!