Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ruhaméret. Kislányom most 24...

Ruhaméret. Kislányom most 24 hónapos,78 centi, most kezdi hordani a 80-as ruhákat, szerintem még az ősszel is jó lesz ez a méret. Milyen méretet vegyek jövő nyárra, itt vannak most az óriási leértékelések?

Figyelt kérdés

Előre szeretnék bespájzolni a kislányomnak már a jövő nyárra a most zajló nyári készletkisöprésből. Tesco, C und a üzletek már elkezték a nyári ruhák kiárusítását!

Nem vagyunk nagyok, 160 centi vagyok én, az apuka 178 centi nem lesz nagy növésű baba már most is látszik.

Jövő nyárra a 86-os jó lesz?


2011. júl. 3. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
2 éves kor körül kb. 1 cm-t nőnek havonta, persze ez csak átlag. Ez alapján kb. 88 cm lesz a kislány 3 évesen, tehát lehet, hogy a 86 már kicsi lesz. 92-est nézz inkább, nyári ruhánál amúgy sem baj, ha szellős.
2011. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jövő nyárra biztosan több lesz vagy 10 centivel, szerintem min 92-es ruhákat vegyél.

86 szerintem most télen lesz majd jó rá.

2011. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, hogy egy-egy méretet tovább hordanak a kicsik, egyik forumos azt írta, hogy ők a 86-os méretet tudták egész sokáig hordani, majd a 92-est szintén sokáig. Ilyen nincs?
2011. júl. 3. 15:33
 4/4 A kérdező kommentje:

Elírtam a kiírásban 15 hónapos a lányom!


Bocsi

2011. júl. 3. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!