Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányotoknak vettetek már a...

Kislányotoknak vettetek már a Tesco-ban kisbugyit?

Figyelt kérdés
Milyen árban szokott lenni? Milyen a minősége? Mennyire méretazonos? Elég vékonyka a lányom 95 cm,de csak 11,5 kiló szerintetek melyik méret lenne jó?
2011. júl. 6. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A mérete nem a súlytól és a magasságtól függ. A minősége jó, én nagyon szeretem.Mi anno 4 darabot vettünk 1950 forintért.
2011. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy nyavalyás bugyiért ennyit kiadni.,.....................
2011. júl. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányaim mikor szintén kb ebben a méretben voltak,akkor a legkisebb bugyi volt csak jó rájuk,1,5 évesekre való.:))Én csak turiban kaptam nagy ritkán,mert ekkorában nem nagyon kapni máshol.(3 évesek voltak.)

Szerintem valahogy próbáld rá,mert ha ennyire vékony,a korának megfelelő méretű le fog esni róla.

2011. júl. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem!!

De kínaiban 350 ft-ért 3 darabos bugyit igen illetve Lonney Tunes-ost 700 foritnért, szintén 3 darabos csomag.

Az én lányo 15 kg és 94 cm, 3 és 4 évesre valót vettem.


ne érdemes a teszkóban ruhákat venni

2011. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha vékony a csajod, akkor a teszkós bugyik dereka túl bő lesz. Bármelyik mérettel próbálkozol. Ha kisebbel akkor a combija szűk, rövid de a dereka akkor is bő lesz. Tapasztalat.


Én általában nagyleárazáson rendelek. George bugyikáink vannak. Sokkal csinosabbak, mint a magyar meg kínaji bugyik. A trikók is lógnak rajta, azokból is George-t szeretem. 100% pamutok és megfelel a mérete és a dereka is.

Babaszobán vannak olyan anyukák akik szoktak rendelni, őket kérem meg, hogy nekem milyen trikó-bugyi kell. Amúgy pedig nem drágább mint a teszkós és sokkal sokkal jobb minőségű.

(jelenleg van next bugyikáink is, és azok is méretre jók, de azok jóval drágábbak, szintén leárazáson jutottam hozzájuk, ha márkásat szeretnél)

2011. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!