Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik ultrahangos kullancsria...

Melyik ultrahangos kullancsriasztót éri meg megvenni?

Figyelt kérdés

Eddig nem akartam rá beruházni, de pont ma kellett vinnem a babám dokihoz kullancsszedésre 10 perc kintlét után.

Majd 4000-ért találtam csak a neten.Olcsóbb nincs?


2011. júl. 8. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ultrahangos, hanem spray, de a Galaktiv bio már csecsemő kortól használható. DM-ben és patikákban lehet kapni, 1200 Ft körül van. Én a dm kártyámmal, egy kiváltott 25%-os joker kuponnal még olcsóbban vettem meg.
2011. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyanunk van.Csak azért érdekelt volna a riasztó, mert naponta 100 ezerszer rohanunk ki az udvarra.Egész nap mégsem fújogathatom.
2011. júl. 8. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell az egész nap fújogatni... egyszer befújod vele, aztán kész. Még egyszerűbb, ha a kezedbe fújsz, és bekened a babád bőrét vele. Elég erős illata van, hidd el, hogy estig hatása is marad.
2011. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okés.Köszi!
2011. júl. 8. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:

kicsit más....


ha naptejjel is és a Galaktivval is kenitek a babát, melyiket kenitek rá először?

2011. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én a naptejet kenem fel először.
2011. júl. 9. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!