Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébiszipterkedés Magyarországo...

Bébiszipterkedés Magyarországon? Van rá esély?

Figyelt kérdés
Nyári munkának szeretném..és bár Amerikában népszerű itthon kevésbé,pláne papírok nélkül.Szerintetek alkalmazna bárki is egy 16 éves diáklányt?
2011. júl. 14. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, én nem mernék alkalmazni ennyire fiatal, és ebből következően tapasztalatlan bébiszittert. Ugyanakkor ha elég olcsón kínálnád a szolgáltatást, lehet, hogy lennének szép számmal érdeklődők, hiszen a szakképzett, tapasztalt bébiszitterek nagyon drágák.
2011. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem attol fugg mekkora a gyerek. Egy 3-4 evessel siman ellehet mar jatszani, szol ha ehes, ha szomjas vagy wc-re kell menni. Csak ott kell lenni es jatszani, foglalkozni vele, esetleg kozosen meset nezni, meset olvasni, gyongyot fuzni, puzzelt kirakni... stb.

Egy kisbaba azert mas. Sokan nem biznanak ra egy 16 evesre csecsemot de kisgyerekekre szerinetm siman vigyazhatna.

2011. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem alkalmaznék "sziptert" bocs...
2011. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Sosem bíznám a gyerekemet egy gyerekre

2. Főlg nem egy olyanra, aki (ne haragudj meg érte) de akkora IQ-val rendelkezik,hoyg még a bébiszitter szót sem tudja leírni...

3. Ahogy írtad, valóban,Magyarországon ez nem divat, vagy mondhatnám úgy is hoyg kevesek engedhetik meg maguknak,de ha mégis van aki megteheti,akkor az egy szakképzett, beajánlott, gyakorlott embert keres

2011. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! mindenkiét :D

És utólag rájöttem hogy hülyén írtam,de fene tudja hogy egy angol szót miképpen magyarosítanak..és honnan veszed hogy kicsi az IQ-m? Szimplán paraszt is lehetnék :P 4-5ös tanuló vagyok,de minden szót nem ismerek.

De mondom köszönöm a válaszokat! Szép napot!

2011. júl. 15. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!