Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hajszálerek eltüntetésére...

Hajszálerek eltüntetésére milyen megoldást tudtok?

Figyelt kérdés
A terhesség után a térdemnél és a térdhajlatomban lilás kis erek jelentek meg(nem tudom ezt is visszérnek hívják-e)nem fáj,csak esztétikailag zavaró(nekem).Tudtok segíteni?Esetleg helyet,h hol és MIT lehet vele tenni?Mennyire fájdalmas elkezeltetni(jó lenne,ha nem lenne az!)Előre is köszönöm
2009. ápr. 1. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Én Veszprémi vagyok és nálunk az érsebészetre kell menni az ilyen problémákkal.Én is voltam,igaz maszeknál és el injekcióztattam őket és nagyon szép lett a lábam,igaz azóta már jöttek elő újak,de nem ott.Ez kb.5éve volt,akkor volt egy kezelés 3000ft,és 4-szer voltam.Picit kellemetlen,de nem vészes,fájni nem fáj,csak picit csíp.Egy nagyon vékony tűvel,befecskendeznek vmi anyagot ami eltünteti a hajszálereket és utána jól befáslizzák és rajta kell hagyni több órát.Ne tavasszal,nyáron csináltasd meg,mert hetekig kék-zöld lesz ott a lábad,de megéri,az enyém sokkal szebb lett.

7hós legény anyuja

2009. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon sokat segítettél.Felkeresek egy szakembert(bp.-i vagyok)
2009. ápr. 1. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!