Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Speciális babaruha? Hol...

Speciális babaruha? Hol vehetnék különleges babaruhát? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy autószerelő barátom 1 éves kisfiának szeretnék venni olyan babaruhát, ami olyan mint az ő munkaruhája (kék egyberuha - kezeslábas vagy mi).

Vagy valami Forma 1-es ruhát vagy esetleg munkásruhát.

(Budapest és környéke érdekelne leginkább, bár az is jó, ha rendelni tudok valahonnan.)

Illetve érdekelne bármilyen különleges babaruha, a későbbiekben ajándékozásra. Tud valaki ilyen üzletet?


2011. júl. 16. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nezz szet esetleg jelmezboltokban, de nem hiszem, hogy barhol talalsz ilyen kicsi szereloruhat.
2011. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szétnéztem, de sajnos nem találtam sehol sem. Szerintem jobb lenne ha varratnál.
2011. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam a varratásra én is, csak reméltem valakinek sikerült már valahol elcsípnie különlegesebb babaruhákat.


Köszi, hogy válaszoltatok!


De ha valaki mégis tud valami hasonlót, írjon azért! :)

2011. júl. 16. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már láttam nem egyszer, de nem butikban, hanem angol turkálóban, mivel ez leginkább angliában és térségeiben menő.
2011. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Én már többször is rendeltem innen a férjemnek, de gyerekruhákat is árulnak. Nagyon rendesek, szerintem ha speciális kérésed van biztos utána tudnak nézni. Rendelni is lehet, kipostázzák, de személyesen is meg lehet venni.

2011. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van remény! :)

2011. júl. 18. 14:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális, akkor ezt nézd meg!! Szerintem nagyon jó!!!!:)

[link]

2011. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 22. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!