Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után a bőr a hasadon...

Szülés után a bőr a hasadon mikor lett a régi? Mikorra ment vissza rendesen?

Figyelt kérdés
2hete szültem, hasam nem nagyon van viszont a bőröm elég löttyedt még....
2011. júl. 20. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
ez teljesen alkat és szövet függő.Van akinek pár hónap után olyan mint volt.Van akinek egy év után lesz olyan.Az én fiam22 hónapos,és még mindíg nem az igazi.Függ attól is,hogy mennyit tornázol majd.De átlagosan egy év alatt nyered vissza a szülés előtti formád.
2011. júl. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Van akinek néhány nap, valakinek hónapok kellenek. Persze olyan is van, akinek soha nem lesz a régi úgyhogy nem lehet általánosítani.
2011. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem azóta se ment vissza kicsit kisebb lett, hogy fogytam, de a bőröm szinte ugyanolyan csikos maradt... :( A kislányom másfél éves.
2011. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Nekem 3 év után se a régi,hiába vagyok a kezdő sulyomnál.ne akarj bombaformát 2 hét után....imádom mikor 2 hetes baba mellett ez a legnagyobb gondja valakinek,mig más a szoptatással küzd esetleg!!!
2011. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még most is borzasztó - a gyerek 8 éves... :S
2011. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kötényhasam lett, ennek már tíz éve:SS
2011. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a hasam lement, ha tornáznék még kockás is lehetne, de a striák 5 éve nem múlnak :-(
2011. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A striak sohasem fognak elmulni.

Nekem ket gyermekem van, szulesek utan szinte egybol lapos volt a hasam, mert alapban ilyen alkat vagyok.

A 2. baba az elso szules utan 5 honappal fogant, szoval akkor a bornek ideje sem volt teljesen visszafeszesedni, masodik szules utan kb 1 evvel lett a borom olyan feszes, mint lanykoromban.

De az hozzatartozik az igazsaghoz, hogy nekem egyik terhesseg alatt sem nott hatalmasra a hasam, illetve en napi szinten sportolok.

2011. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónap kellett. Nagyon szerencsés alkat vagyok, mert a hasam pont olyan mint volt, szép lapos....de cicim...na arról ne is beszéljünk
2011. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét. De vékonyabb lettem. Soha nem sportoltam semmit, de egy darab csík nem lett hasamon. Ez alkati dolog szerintem.
2011. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!