Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfiak! A feleségetektől, v....

Férfiak! A feleségetektől, v. barátnőtöktől inkább fiút vagy kislányt szeretnétek, ha szülne nektek?

Figyelt kérdés
Őszintén érdekelne a férfiak véleménye, hogy melyik nemű babát szeretnék inkább? "A mindegy, csak egészséges" válaszon túl értem, hogy ha választhatnátok, melyik mellett döntenétek.
2011. júl. 21. 11:26
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
lemaradt a kérdés végén "és miért"? Indokokkal, ha lehet. Köszönöm előre is.
2011. júl. 21. 11:27
 2/32 anonim ***** válasza:
73%

A párommal pont a múlt héten beszéltünk erről, és ő azt mondta, hogy egy picivel jobban szeretne kisfiút mint kislányt.


22/L

2011. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%

:)

Az én párom azt mondta, nem bírja a kisfiúkat, egyszerűen idegesítik, így inkább kislányt szeretne.


Aztán amikor terhes lettem, azon izgult, hogy csak fiú legyen :D


És fiú lett...Szóval...erről ennyit.

2011. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
66%
Én kimondottan csak lányt szeretnék hogy szüljön a feleségem,mert a fiuknak,férfiaknak sokkal nehezebb ebben a világban élniük.A lányoknak adott minden.Sokkal könnyebb apaként felnevelni egy kislányt mint egy fiúból férfit csinálni.
2011. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom kislányt szeretne inkább. Szerintem ez személyiségfüggő. Ő annyira nem szeret focizni és meg hasonlók és szerintem úgy érzi, hogy egy kislány nevelése közelebb áll hozzá..
2011. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
100%
én kisfiút szeretnék. valószínűleg ezzel szeretnénk önmagunkat kivetíteni és olyan gyereket nevelni belőle amilyenek mi szeretnénk lenni.
2011. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
58%
inkább kisfiút szeretne a férjem, de igazából mindegy, csak egészséges legyen.
2011. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
inkább lányokat akarnék, de nem tudom pontosan megindokolni miért, talán mert velük kevesebb gond van és általában nyugodtabbak.
2011. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

Apa lánynak várt mindkettőnket, lányok is lettünk :)


Én igaz nő vagyok, de ha gyerekem lesz, akkor őszintén remélem,hogy fiam lesz.

2011. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok terhes. Kérdeztem a férjem, mindig azt mondta,hogy mindegy, csak mindene meg legyen. Aztán mondtam,hogy persze, ez így van, de azért mindenkinek meg van,hogy mit is szeretne. Mondta,hogy a két gyerekből,ha az egyik fiú lenne, nem bánná!:)

Most derült ki,hogy fiút várunk!:) Hát azt az örömöt az arcán, ami megjelent akkor....!

2011. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!