Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ebay.hu oldalról rendeltél...

Ebay.hu oldalról rendeltél már valamit, milyen tapasztalataid vannak, esetleg tudnál nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Babakocsit szeretnék vásárolni!
2011. júl. 23. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Sörnyitó gyűrűket... Szerintem babakocsit rendelni onnét annyira nem megbízható, pláne hogy az nagy, és külföldről hozzák, aztán sérülhet is, meg drága lehet a szállítás. Szóval, akkor már jobban megéri szerintem megvenni valahol, esetleg vateráról személyes átvétellel.
2011. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

komolyan nem értelek titeket, az ebay egy felület, ahol a világ minden tájáról mindenféle emberek és üzletek árusítanak...attól, hogy én Li Chen kínai zsibárustól vettem egy csomag gyöngyöt és jó véleményem van az üzletről, attól te még összefuthatsz Sidney de Hulye francia magánemberrel, aki jól átveri a fejedet


általánosságban: paypal és buyer's protection ;)

2011. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!


A magyar e-bayről nem, de az angolról folyamatosan. Egy lánnyal hozatom be a cuccokat, aki ezzel foglalkozik.


Ha kérdésed van, írj!

2011. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vadmeggy ***** válasza:

Az ebay.com oldal megbízható, mert ott van buyers protection. global.ebay.com nál nincs.

Én sok mindent rendeltem már ebayről, de eddig minden megjött. Volt hogy egy hónapot késett a rendelésem, felvettem az eladóval a kapcsolatot és küldött még 1et. Végül mindkettő megérkezett :D.


Megbízható eladótól vásárolj csak, akinek már több ezer pozitiv értékelése van! Esetleg bejegyzett cégtől ebayen.

2011. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ava87 ***** válasza:

Én az ebay.co.uk-ről szoktam rendszeresen rendelni, de főleg kozmetikai cuccokat, meg bizsut, táskát, kendőt, felsőket, néha cipőt. Ja, meg egyszer a gyereknek rendeltem egy csizmát.

De ezt tényleg nem lehet így megmondani, nekem eddig minden eladóval szerencsém volt, de hát nem tudhatom, hogy te pont kitől akarsz vásárolni.

Meg ahogy én tapasztalom, általában csak az apróbb, vagy kicsire összehajtható dolgokat szokták az angolok külföldre is postázni, a babakocsiknál asszem a legtöbben azt írják, hogy pick up only. Hongkongból mondjuk a világon mindent postáznak mindenhova, de onnan én csak ilyen kis mütyűröket szoktam venni, nem is hiszem, hogy az ottaniak babakocsi-bizniszben utaznának.

2011. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a német ebayen vettünk babakocsit, egy svájci cég árulta. Egy hét alatt megérkezett és nem volt semmi probléma. Paypallal fizettünk. Mást nem vettünk még, úgyhogy sok tapasztaltunk nincs.
2011. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!