Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz idő lesz a Balatonon...

Rossz idő lesz a Balatonon (Balatonfüred), júl.28-tól megyünk, hová menjünk, mit csináljunk egy 17 hónapos kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

6 napig leszünk.

Esetleg ismeri valaki a veszprémi uszodát? Ott van gyerekmedence, ahová bevihetjük esetleg? Más ötlet?


2011. júl. 25. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is akkortájt megyünk 17 hónapos lányunkkal, Tihanyba. Én arra gondoltam, hogy ha nem lesz nagy szél hajókázunk kicsit, mondjuk Siófokra. Lesz egy nap, amikor elmegyünk a veszprémi állatkertbe.Nekem Siófokon ajánlottak jó fürdőt (ettől még nem biztos, hogy elmegyünk). Aztán tervebe van még a Tihanyi Szabadtéri Néprajzi Múzeum, ajánlották még Balácapusztán a római villagazdaság megtekintését.

A veszprémi uszodáról nincs infóm.

2011. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi kompoztunk tavaly, meg állatkertbe mentünk. Voltunk sétahajózni is, a kicsi nagyon élvezte. Sajnos a fedett uszodát én sem ismerem.
2011. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.Én veszprémi vagyok,az állatkertbe mindenképpen gyertek el mert nagyon szép lett,ott van kölyökdzsungel a kölykök imádják:-).A plázában van játszóház oda is bemehettek,sajna az usziban nincs gyerekmedence,így inkább Pápát vagy Ajkát ajánlom,ott van strand(fedett is)ott tudtok fürdeni és nincs is nagyon messze,kb.50km(Pápa)Ajka meg 30km körül van de füredtől még közelebb is:D.

Üdv

2011. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!