Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Veszprémbe...

Mi a véleményetek a Veszprémben rendelő Dr. Szabó Kinga nevű nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm járt hozzá. Alapvetően meg volt vele elégedve, de aztán mégis elment tőle. Az volt az ok, hogy nem adja meg a telefonszámát, nem tudod bármikor hívni. Családja van, nem szeretné, ha minduntalan zavarnák. Ez valahol érthető is, de a barátnőm úgy volt vele, hogy minek a fogadott orvos, ha az ügyeletes dokihoz kell menni a kórházba baj esetén. (18 héten nagyon begörcsölt, utána feküdnie kellett, ilyenkor gáz, hogy saját orvos sehol...)
2011. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez az egy baj van vele, hogy nem adja meg a számát. Nővérem is ezért jött el tőle.
2011. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár én nem hozzá járok, én csak jót hallottam róla.

[link]

2011. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok ! Én hozzá járok, nem túl régóta de meg vagyok elégedve vele.A számát nekem sem adta meg, de a bejelentkezési számon ami a honlapján van ott lehet neki üzenni az asszisztenssel, mert ha olyan a probléma akkor az asszistens értesíti rögtön és visszahív. Nekem ezt mondta, még nem volt rá szükség hogy üzenjek vele. Most babát várok, és ha problémám, kérdésem, kétségem van, akkor inkább a megadott e-mailra írok. Egy napon belül válszolt eddíg mindíg. Ha baj volt és menni kellett akkor meg este úgyis csak az ügyelet maradt a korházban, mert nem fog a kedvemért a rendelőbe rohanni amikor baj van.Utána írtam neki és felhívtam a kórházban ( pont ott értem szerencsémre) és megbeszéltük a továbbiakat. Szóval hiába van meg az orvosod száma, szerintem nem állhat rendelkezésre a nap 24 órájában.


Szülni ugysem fogok tudni nála, hacsak nem pont akkor lesz ügyeletes, de azért lássuk be elég kicsi ennek az esélye.Megfogadni meg ha jól tudom őt nem lehet.


Szóval nekem eddíg bejött ez a módszer.


( Úgy gondolom, hogy amikor rendel, vagy e-mailra válaszol, akkor igazán azzal foglalkozik, és ez jobb mintha a gyerekért futna az óvodába és millió dolog keringhet közben a fejében hogy mit kell elintézni még és nem tud odafigyelni rendesen a problémára amikor hívja valaki.)Persze nem azt mondom hogy mással így van. -ez csak egy gondolat volt

2012. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szandra12 válasza:

A doktornőt csak javasolni tudom. Nagyon szimpatikus. Aki egy kicsit is tart a nőgyógyászoktól (főleg ha férfi dokival baja volt) mindenképp javasolni tudom. Neki nem ciki elmondani bármit, inkább egy távolabbi baráti kapcsolatnak lehet tekinteni és nem tipikus rideg orvos - páciens viszonynak.

Egyetlen baj, hogy nála nem lehet szülni. :(

2012. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bianka05 válasza:
Tudom, hogy már egy kicsit késve írok ehhez a témához, de én is Dr. Szabó Kingához szeretnék járni, de sehol nem találom a honlapján az elérhetőségeit, se emailt, se telefon. (Szerintem éppen azért mert nyaral) Tudnátok esetleg ebben segíteni? Előre is köszönöm!
2014. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!