Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 év körüli kisfiúval Budapest...

3 év körüli kisfiúval Budapesten milyen programot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyunk eleresztve anyagilag. Várom az ötleteket.
2011. júl. 31. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Margitsziget,Városliget ez nem kerül pénzbe van játszó és azt hiszem a Margitszigeten ott a kis állatkert.
2011. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

- Közlekedési Múzeum (minden hó utolsó vasárnapján családosoknak ingyenes)

- Ferencvárosi Rendezőpályaudvar (Ide hétköznap érdemes menni. Menjetek fel a sínek feletti gyalogos összekötő hídra, integessetek a tehervonat mozdonyvezetőinek, s majd meglátjátok, mi történik.)

- Kopaszi-Gát (játszótér, evezősedzések, horgászok, uszályok a Dunán)

- Óbudai Hajógyári Sziget - csúszdapark

- Városliget - játszótér

- Hévvel menjetek ki Szentendrére, sétáljatok az óvárosban, a Duna-parton (ugyanez Gödöllő, Kastély-park - itt időnként vannak ingyenes rendezvények - pl. díjugratás)

Nálunk még nagy szám a metrón, földalattin, trolibuszon való utazás is, mert mifelénk csak villamos és busz jár.:-)

2011. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Városligetben csináltak pónisimogatót (az Állatkert és a Vidámpark között), nagyon jó, és a kicsik fel is ülhetnek a pónikra. :) 300 forint a belépő, vidámparki vagy állatkerti belépővel pedig ingyenes.
2011. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!!
2011. aug. 1. 08:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek belekerülnek egy kis pénzbe, de nem horror összegek:

Millenáris park (ez ingyenes, nagy halakat lehet etetni + játszótér, fagyizó, kávézó, minden van)

Ferihegyi repülőgép emlékpark

Vasúttörténeti park

Budakeszi vadaspark

játszóház minden mennyiségben

2011. aug. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Vasúttörténeti Parkot - csupán anyagi okok miatt - nem ajánlom.
2011. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi Nektek is!
2011. aug. 3. 21:20
 8/9 anonim válasza:
Én a Total Commander 5.5 nevű programot tudom ajánlani :D
2011. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én most 20-21-én szeretnék valami programot, s a Vasúttörténetire gondoltam (3 éves fiú, 10 éves lány)


Nem jó? Mivel csak két napra jönnek, s a tűzijátékot néznénk meg, nem akarom telezsúfolni a napot.


S nálunk is nagy szám lesz a vonat, villamos, mozgólépcső, mert a kissrác még nem járt sosem ilyennel.


Amúgy én ajánlom:

- Libegő - Erzsébet-kilátó

- Gellért hegy (sok játszótérrel)

- Hajókázás a Dunán (1 órás program, mondjuk nem olcsó)

- Budai Vár - Budavári Sikló

- Fogaskerekű

2011. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!