Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Duck tv melyik korosztálynak...

A Duck tv melyik korosztálynak van kitalálva?

Figyelt kérdés

Nektek a gyerek nézi/nézte?Ha igen mikortól és meddig?

(az én nem vagyok a tv híve embereknek köszönöm, hogy elolvasták a kérdést, de nem igazán érdekel a véleményük.)Az én lányom sem néz orrba szájba tv-t...(7 hós)


2011. aug. 6. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb. 6-7 hónapos kortól 2 évesig vannak a mesék.
2011. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben lesz 3 éves a kisfiam, ő szereti, este alvás előtt nézi kb fél órát.
2011. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én lányom is nagyon szereti.Le tudja kötni vagy 10 percig! :) De ez nála nem rossz! :) Én is szeretem, mert semmi olyan nincs az adón, amit ellenezni tudnék.Aranyos rajzok, aranyos zenék.
2011. aug. 6. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még kétéves a lányom, amikor elkezdte unni, de addig nagyon szerette. Azóta már Jimjamet nézünk, az a következő korosztálynak való. :-) Most töltötte a három évet. :-)
2011. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
14 hós a lányom,most kezdte értékelni a csatornát,de csak akkor nézi ha én is ott ülök mellette és mondom hogy mi történik.
2011. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Ezt én is szoktam.Ahogy megy a mese, közben kommentálom...mondjuk az én lányom nem igazán érti, de nagyon élvezi, hogy együtt vagyunk és magyarázok neki! :)
2011. aug. 6. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom úgy másfél évesen szokott rá, de szerintem azt szerette benne, hogy ő maga mesélhette el, mi történik a képeken. Kétévesen kinőtte, azóta Jimjam megy. Egyéves a fiam, ő most kezdené nézegetni, csak nem nagyon van alkalma, mert a tesója nézi a neki való meséket.
2011. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hónapos kora óta imádja!Akár fél órát is elvan előtte.Nem tudom mit lát benne:D,de én "agyvérzés tv"-nek hívom,mert én viszont agyvérzést kapok tőle:D
2011. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy nekünk szülőknek néha hihetetlen mit kell kiállni! :) Nekem a párom kap tőle agygörcsöt, így délelőtt megy nálunk amikor dolgozik, és így legalább tudom, hogy le van foglalva a gyerek amíg elmosogatok, vagy főzök.Muszáj, mert már rodeózik fel alá a szobában, és vannak veszélyes helyek sajnos.
2011. aug. 7. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!