Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Buborékfújóba miből és milyen...

Buborékfújóba miből és milyen arányban készítetek folyadékot, ha már kifogyott az eredeti?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok tusfürdő, kevés víz .

De valaki itt írta, hogy teszkóban van utántöltő folyadék is, azzal már nem kell "szórakozni":)

2011. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és milyen tusfürdő? az mindegy? :) csak mert mindig elbénázom, és a lányunk nagyon szereti fújni :)
2011. aug. 7. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:

mMndegy szerintem, ami van otthon.

Én is bendszáztam vele eleget, volt szappan, meg mosogatószer, de itt írták a tusfürdőt, az nagyon bevált. Egy idő után lehet vízzel hígítani, vagy újratölteni, de mostmár jó kis móka lett belőle! :)

2011. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*bendzsáztam, bocs :)
2011. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tescoban 500Ft körül van a literes utántöltő,sokkal jobban jön ki árban,mintha tusfürdővel csinálnád.Bármilyen tusfürdő jó,de csak úgy,h sok tusfürdő,víz csak mutatóba.(Kb 90% tusfürdő,10% víz)
2011. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én folyékony szappan és mosogató keverékéből szoktam csinálni.Nagyjából 1:1 arányba.
2011. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tescos tényleg jó és olcsó is.
2011. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!