Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a start plusz kártya igénylő lapot? Tényleg kell hozzá még valami igazolás a tgyás és gyedről is?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2011. aug. 8. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Akkor is jogosult vagyok ha 6 órában dolgozom és még jár a gyes?
2011. aug. 8. 19:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Start-kártya igénylések



Nyomtatványa: 11T34Start


Ingyenes nyomtatvány, amely


a NAV internetes honlapjáról (www.nav.gov.hu) letölthető vagy

ügyfélszolgálati helyeinken beszerezhető


Start-kártya igénylés melléklet:


felsőfokú végzettség esetén diploma vagy a diploma adattartalmával megegyező másolat



Start-Plusz kártya igénylés melléklet:


a) a Magyar Államkincstártól, egészségbiztosítási szervtől illetőleg a családtámogatási kifizetőhelytől gyed/gyes/gyet-ről szóló igazolás,


b) Jegyző igazolása az ápolási díj megszüntetéséről


c) a Munkaügyi Központ igazolása a tartósan álláskeresőként történő nyilvántartásról


d) Nyugdíjbiztosítási szervtől igazolás az öregségi nyugdíjjogosultság megszerzésének időpontjáról, amennyiben két éven belül eléri az öregségi nyugdíjjogosultság időpontját


Start-Extra kártya igénylés melléklet:


a) Munkaügyi Központ igazolása a tartósan álláskeresőként történő nyilvántartásról


b) Települési önkormányzat jegyzője által kiállított igazolás a bérpótló juttatás folyósításáról


A kártya eltulajdonítása esetében a nyomozóhatósághoz benyújtott feljelentés visszaigazolt példányát másolatban csatolni kell az adatlaphoz!

2011. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs ha nem ez kell,de hátha segít.www.nav.gov.hu


(előző)

2011. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezeket én is megtaláltam de arra sehol nincs válasz h gyes mellett is lehet e igényelni a start plusz kártyát.
2011. aug. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!