Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok és eldöntö...

18 éves lány vagyok és eldöntöttem hogy nem akarok soha gyereket. Szülőket mindig sokkolja ha megmondom nekem ugyan nem lesz. Ilyenkor jön az ne beszélj hülyeséget. így meg úgy. Nem hiszem hogy változni fog a véleményem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mert hogy még fiatal vagyok meg még érthető hogy nincsenek ösztönök benned.. Köszönöm a válaszokat!:)
2011. aug. 11. 18:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
23%
Sok felelősség érzetet nem is látok benned, szóval lehet mindenki jól jár ezzel.
2011. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%
Nekem dettó ugyanez. Nem is lennék jó anya. Tuti. Türelmetlen vagyok.. évekkel ezelőtt azt mondogatták, hogy kamasz vagyok, kinövöm, stb. Most már 19 vagyok, és még mindig ugyanolyan. Hiába mondtam nekik hogy én ILYEN vagyok, nem hitték el. Nos, én nem tudom meg fogok-e változni. Lehetséges. De ha igen, az csak nagyon később lesz...
2011. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%
hát akkor ne rémiszgesd ezzel a családot. még megváltozhat, de akkor sem vagy mutáns, ha 20 év múlva sem szülsz. semmi sem kötelező.
2011. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Bocs első, de két mondatból te honnan tudtad ezt leszűrni a kérdezőről?
2011. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%

lehet,tényleg csak későn érsz és majd 30 év fölött akarsz babát,családot.

majd meglátod,de ha nem akkor ne szülj,ne legyen rossz a gyereknek.

2011. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
50%
Jaj anyám egy nap hány ilyen kérdés van? 18 évesen mit tudsz még? még van 30 éved szülni.
2011. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
64%

Én is így vagyok ezzel. Nem akarom,egyszerűen irtózom a gondolatától, nem tehetek róla. Anyukám azt mondta az én dolgom, mamám szerint hülyeség, pedig ő sem szereti a gyerekeket,nem értem miért akarja rám tukmálni.

Hála istennek ez kizárólag az én döntésem,ha nem akarom úgysem lesz, és nem érdekel ki mit mond. Akinek nem tetszik az ne barátkozzon velem.

2011. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
56%

Én is régen eldöntöttem hogy én nem szeretnék.Eddig még nem változott,teszteld le magad úgy,hogy minden lehetőséget felvetsz,mi marad ki az életedből,mi lesz a jövendőbeli párod reakciója és stb.stb. Így majd el tudod dönteni hogy komolyan gondolod-e.De 18 évesen legtöbbször már éretten döntenek ilyen témában,úgyhogy lehet hogy nem fog változni.

Majd meglátjátok! :D:)

2011. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
71%

18 évesen még én sem akartam gyereket, még most sincs, de már tervben van


33/N

2011. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
46%
24 éves koromig nem akartam gyereket, egyenesen rosszul voltam a csecsemőktől. Nem értettem mért csodálják őket, mikor annyira rondák. Mai napig rondának találom őket,(tudom később megszépülnek) viszont mostmár vágyom arra, hogy legyen gyerekem akit nevelhetek, szerethetek, valaki gyereke akit szeretek és aki az én gyerekem is. Fontos lett számomra a család.
2011. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!