Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki rendelt már a fastest.hu-r...

Aki rendelt már a fastest.hu-ról, mikor érkezett meg a tesztetek? Rózsaszín csekken befizetés után, ajánlott levélként? Pénteken rendeltem meg és adtam fel a pénzt, de az oldalukon még azt írják a rendelés feldolgozás alatt!

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!!!
2011. aug. 16. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkaptad? mennyi volt darabja?
2011. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, megkaptam, 1005 ft volt mert elsőre kaptam 200 ft kedvezményt plusz a postaköltség 325ft-ot is küldeni kellett mellé a rózsaszín csekken, plusz 300 ft volt a rózsaszín csekken való feladás, szerintem megérte, mert most itt van 3 halvány pozitív tesztem mensi elött 3-4 nappal!!!
2011. szept. 13. 15:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, 6 db-ot rendeltem azt elfelejtettem írni!!!
2011. szept. 13. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
A többet olcsóbban menünél 10 db-nál és 15-nél is megy le az ára. Én terhességit rendeltem 10 db-ot 120 ft-ért/db. Én ajánlott levélként kértem, előre utalással.
2012. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!