Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem lehet patikában Milumil...

Nem lehet patikában Milumil 2-es és Milumil Jó éjszakát tápszert kapni?

Figyelt kérdés

Tegnap szinte az összes patikát végigjártam vagy telefonáltam a városban (megyeszékhely), és sehol nem volt. Ráadásul a legtöbb helyen azt mondták, rendelni sem lehet. 2 helyen felírták, de nem ígértek semmit.

De a drogériákban meg van! Akkor most miért nem lehet gyógyszertárban kapni? Nehogy meg tudjam venni egészségpénztár kártyára?


2011. aug. 19. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már feladtam. Nekünk azt mondták, hogy helyhiány miatt csak a ha-s tápszereket tartják, ezeket a jó éjszakát tápszereket, illetve 2-es 3-as fajtákat, valamint a junior italokat drogériákban keressem. Valahol igazuk, elvégre marha sok helyet foglalnak, sok gyártó van a piacon, azon belül egy cégnek sok alfaja, szóval ha mindenből akarnának raktáron tartani, akkor az húzós lenne és hát patikáról beszélünk.

Ráadásul a Kislányom egy időben Milupa Komfort tápszert kapott. Ugye ez +0 hós. A dm-ben vettem +6 hósat. Amikor a gyógyszertárban kerestem, közölték, hogy ilyen nem is létezik :-) Ezt csak érdekesség képpen írtam le.

Miskolc

2011. aug. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem a ha startot bp-i nagy patikákban legtöbbször rendelni kell, pedig ezt biztos keresik sokan. nem nagyon raktároznak be semmiből.
2011. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

auchan-ban és tesco-ban van


legalábbis ezen a héten láttam

2011. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!