Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nézte valaki a Házon kívül...

Nézte valaki a Házon kívül tegnapi adását?

Figyelt kérdés

Nem tudtam sajnos megnézni, elmondanátok, hogy mi volt benne részletesen? A GYED, GYES téma érdekelne nagyon!

Köszönöm szépen!


2009. ápr. 17. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én sem láttam, de szombat délelőtt azt hiszem megismétlik. Üdv
2009. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Óóóóó basszus rá voltam feszülve hogy megnézem, na ná, hogy elfelejtettem és filmet néztem éjjel.

De az RTL oldalán fent szokott lenni az egész és szombaton ismétlik. Remélem fent van már a neten, mert szombaton itthon sem leszek egész nap.

2009. ápr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Komolyan? De jó, akkor mégsem maradtam le róla! Köszönöm az infót! :):):):)

Szép napot!

2009. ápr. 17. 08:07
 4/11 A kérdező kommentje:

Az előbb néztem a klub honlapját, de még csak az előzőből van fent 6-7 perces anyag! :(

Én is ebben bíztam! De akkor majd szombaton ... ha gondolod, majd megírom, hogy mi volt benne, ha a neten nem lesz addig!

2009. ápr. 17. 08:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha fent lesz, akkor itt [link]

de még nincs fent most.

2009. ápr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket! :)
2009. ápr. 17. 09:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én láttam!

Anyukákat kérdeztek, ők hogyan látják a jövőt, sokan a törvénymódosítás miatt nem tudnak majd több gyereket bevállalni. Szó volt a szocpol-ról is, hogy nem lesz így sok embernek saját lakása és a piaci viszonyokhoz képest túl sok az albérleti díj és inkább fizetnék a törlesztő részletet, de ha nem lesz szoc pol nem lesz önerő, nem lesz lakás...

A GYES, GYED: Azok a nőkre nem vonatkozik a törvény, akik júl 1-jéig babások lesznek, törvény védi őket! A GYED 1 éves koráig jár majd a gyermeknek, a GYES 2 éves koráig. :-(

Ha tudod inkább nézd majd meg, érdemes!

További szép napot!

2009. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, hogy leírtad, mindenképp megnézem szombaton!

Akkor ezt a júli 1-et, már lehet készpénznek venni?

2009. ápr. 17. 09:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor veszem készpénznek, ha a törvénymódosítás elkészül. A vasárnapi ülésen fog kiderülni, nézd majd a híradót mindenképpen, én is érintett vagyok a dologban, nézni fogom!
2009. ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mióta kirobbant ez az egész, másról nem szól az elétünk, mint hogy várjuk a végleges bejelentést, s bizakodunk, hogy a meghúzott határig összejön a baba ... utána sem adjuk fel, de azért mégsem mindegy, hogy meddig is lehetek otthon a babával!

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ennek a vége! Akkor vasárnap híradó, fn, minden!

Köszönöm szépen! S drukkolok, hogy sikerüljön mindenkinek, aki szeretne, mert igenis megérdemeljük, hogy tisztességesen elindítsuk a gyerekeinket!

2009. ápr. 17. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!