Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek mirena spirálja van,...

Akinek mirena spirálja van, volt már úgy hogy minden hónapban megjött, majd volt hogy kimaradt?

Figyelt kérdés

Most nem jött meg ebben a hónapban.Nem érzem magam terhesnek, nincsenek semmi jelek.Meg tudom ez előfordulhat, csak mégis kicsit parázok.Mert még kicsik a gyerekek is, a másik hogy nem is lehet megtartani a hormon tartalom miatt.

A lényeg, hogy mit tanácsoltok?Kinek volt már ilyen?Amúgy teljesen olyan megjön érzésem van!


2011. aug. 28. 08:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy kb 8 hónapja van fenn.
2011. aug. 28. 08:48
 2/6 anonim ***** válasza:
1 éve van fent és már 3x előfordult ilyen velem is.Én is paráztam,és inkább csináltam tesztet.Soha nem volt semmi vészhelyzet.Azt utóbbi 2 hónapban csak 1 nap kicsi barnázásom volt,a dokim azt mondta,hogy teljesen oké,és lehet totál elmarad a menses.
2011. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit megkönnyebbültem!Köszi.Amúgy a köv hónapba megjött?Vagy milyen időközönként fordult elő?
2011. aug. 28. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mirena spirálom van. Van amelyik hónapban megjön, de egy csomószor volt már olyan, hogy nem. Nekem is kicsik még a gyerekek. Szerintem csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj, de az orvosok azt mondják, hogy az is normálisnak számít, ha valakinek egyáltalán nem jön meg.
2011. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Volt úgy hogy megjött majd köv.hónapban semmi,majd 2 hónapig megint oké,majd megint semmi.De már nem foglalkozom vele.Nekem is kicsi még a gyerek,meg nem is akarok többet.A dokim(aki egyébként jó barátnőm,és neki is ilyen van)azt mondta,hogy ne aggódjak,mert nem lesz gond.Én meg bízom benne:) aztán majd kiderül :D

2011. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a biztató szavakat!:-)
2011. aug. 29. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!