Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy egy...

Mit szóltok ahhoz, hogy egy nő elment abortuszra, de mégis terhes maradt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Idegesítő, hogy még ez sem biztonságos ha nem akar valaki gyereket.
2011. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Hála Istennek, hogy az a kis ember annyira akart élni, hogy egyik gyilkos se tudta megölni.
2011. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen van. Egyik ismerősömmel is így volt, elvetette a babát, a 16. hét után jöttek rá, hogy terhes maradt. Muszáj volt megtartania. Szerencsére egészséges gyereke született, de ez nagyon ritka. Ilyen esetben végtaghiánnyal, vagy súlyos fogyatékossággal születik meg a baba.
2011. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Hát duplán "így járt" :)
2011. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Belegondolni is durva. Nekem is volt abortuszom és nem tudom, mit csináltam volna, ha így járok. Szerencsére ez elég ritka.
2011. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Annak a pici babának jobb lett volna, ha valóban elveszik. Csak pár szót hallottam tőlük egy reggeli műsorban, de ilyen sötét nőt még az életben nem láttam. Az is biztos, hogy ez nem az első és nem is az utolsó abortusza volt. Szánalom. Csak a gyerekeit sajnálom.
2011. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Látszik a csajon, hogy még felvilágosítva sem volt. Azt sem volt számára fura, hogy nem vérzett a műtét után.

Szerintem is jobb lett volna ha elveszik tőle. 9 ember egy akkora lakásban, enyhén szólva nem egészséges...

Nekem az a gyanúm, hogy hozzá se nyúlt az orvos a műtét napján, ezért nem is láthatta a nyomát.

2011. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hallottátok e, hogy a nő nem ment vissza a kontrolra, pedig ott kiderült volna minden még időben. Persze durva, hogy az abortusz után terhes maradt, de ha mindent ugy csinál ahogy mondanak neki akkor elkerülhette volna.
2011. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Előtted író vagyok, én hallottam, hogy mondta hogy hát nem mentem vissza kontrollra, aztán hallottam valakitől, hogy véreznem kellett volna műtét után, valahogy így fejezte ki magát. És akkor döntött úgy, hogy csak megnézeti magát. Nem egy IQ bajnok a csaj...
2011. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Az ilyeneket inkább sterilizálni kéne :S
2011. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!