Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor vetettek ülöfürdöt,...

Mikor vetettek ülöfürdöt, szülés utän elöször?

Figyelt kérdés

Tudom,hat hétig nem ajànlott,de van aki nem tartotta be?

Én ma öt hete szültem.

Fürödhetek,vagy inkàbb vàrjak?


2009. ápr. 18. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól bajod nem lehet, ha betartod a szabályokat :) Én kivártam, bár már nagyon jól esett volna... Amúgy szerintem, ez az időpont ráhagyással van megadva, főleg, ha már régen nincs vérzésed (szülés utáni) nem valószínű, hogy bajod lenne tőle. Ha viszont mégis valami gond lenne belőle, már hiába mérgelődnél, hogy miért is nem vártam még egy hetet... Még annyi, hogy amikor első pár alkalommal fürödtem, ki is fertőtlenítettem a kádat, nem csak kimostam és habfürdőt egyáltalán nem használtam.
2009. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én napra pontosan a 6. hét lejárta után.. :) Már alig vártam. A 6 hetes kontrollra 4 nap múlva mentem (mármint a fürdőzés után).
2009. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a doki csak 2 hetet mondott, amikor elengedtek 2 nap után a kórházból. Én két hét után fürödtem már. Nem lett semmi bajom (ez másfél éve volt).
2009. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, milyen volt a pancsolás? :)))
2009. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!