Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pécsen van valahol bébiszitter...

Pécsen van valahol bébiszitter képzés?

Figyelt kérdés

A legtöbb bébiszittert kereső tapasztalatot/gyakorlatot és/vagy képesítést vár el a gyerekére vigyázótól. Ez természetesen érthető is, de Bp-en kívül nem igazán találtam "elérhető képzést".

Az egyetem mellett muszáj lenne dolgoznom, és mivel nagyon szeretem a gyerekeket, és a családban lévő kisgyerekekre is sokszor vigyázom, ez közelebb állna hozzám, mint pl. a bolti árufeltöltés.


2011. szept. 3. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
OKJ biztos van, valami csecsemő és kisgyerekgondozó. Olyan szinte mindenhol van. Na azzal már vígan lehet bébiszitterkedni.
2011. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, találtam:


Kisgyermekgondozó, -nevelő esti képzés Pécs

Képző:

Perfekt Szakközép és Szakiskola Pécs »

Képzés helyszíne::

HU 7632 Pécs, Kertváros u. 2.


Kisgyermekgondozó, -nevelő nappali képzés Pécs

Képző:

Perfekt Szakközép és Szakiskola Pécs »

Képzés helyszíne::

HU 7632 Pécs, Kertváros u. 2.


"Olyan szociális szakemberek képzése, akik közreműködnek a gyermek számára otthont nyújtó intézmény nevelési/gondozási tevékenységeinek szervezésében és a háztartási, illetve a gyermekek befogadásával kapcsolatos feladatok ellátásában, elvégzi a gyermek napközbeni ellátó intézménybe való felvételével kapcsolatos teendőket, tervezi és ellátja a nevelési/gondozási feladatokat, valamint ellátják a munkához kapcsolódó dokumentációs feladatokat."


Szóval ezzel kicsit többet is tanulsz, de szerintem az sosem baj.

2011. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. szept. 5. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!