Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Még nincs gyermekem, de...

Még nincs gyermekem, de nagyon érdekel a csecsemőgondozás/ápolás. Hogyan tudnék részletesen utánanézni, megtanulni ezt?

Figyelt kérdés

Nem szakmaként gondolom, csak "hobbiból", előre felkészülésből... :)


L20


2011. szept. 4. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasgasd a szakirodalmat, én Dr. Spock könyveit mondanám kiindulópontnak, de kezeld fenntartással, mert az amerikai viszonyokra íródott, így van benne 1-2 dolog, ami nálunk nem kivitelezhető, de egyébként teljesen rendben van.
2011. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kései Sirató ***** válasza:
71%
Rendeld meg a Kismama , vagy Baba magazint! Rengeteg babás téma van bennük, tetszeni fog neked.
2011. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig Dr. Pikler Emmi: Mit tud már a baba? c. könyvét olvasd el mindenképpen (antikváriumban tudod megvenni szerintem). Világhírű orvosnő, akinek a gyermekgondozási módszerét haznánkba jönnek tanulni a csecsemőgondozók a világ minden tájáról.

Ha majd „komolyra fordul” az érdeklődésed, ajánlom a Pikler-intézet programjait szülőknek: [link]

2011. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!