Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyedet le kell mondani,...

A gyedet le kell mondani, vagy autómatikusan intéződik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is lejár akkor nem kell külön lemondogatni nyílván nem fogják tovább küldeni ha nem jár, de ha vissza mész dolgozni vagy valami más okból nem jár tovább akkor szerintem le kell mondani.
2011. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lejár akkor semmi dolgod nincs vele, intézik az ügyintézők.
2011. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

így van! ne aggódj,arra nagyon figyelnek,hogy nehogy többet utaljanak a kelleténél :-)


azt hiszem kaptam is egy levelet,hogy lejárt a gyedem

2011. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon mi intéződik autómatikusan?

Bár azt el tudom képzelni, hogy a gyedet nem kapod tovább, de a gyest csak meg kéne igényelni-ha nem dolgozol...

2011. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az olyanok automatikusan intéződnek amik pénzzel járnának, ha nem intéződnének automatikusan :-) lsd lejár a gyed.
2011. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha munkába állsz vagy másik gyerekre fog járni másik ellátás akkor le kell róla mondani mert ők folyósítják tovább aztán visszafizettetik veled amit pluszban kiutaltak.

Családinál is költözésnél stb. egyik helyen le kell mondani, másikon megigényelni.

Én mindkettőn most vagyok túl, lemondtam a lányom utáni gyedről mert ugyan még 2 hóig járna, de megyek vissza dolgozni. Ezt így le kellett írni és beküldeni a MEP.nek. (mert én onnan kaptam)

2011. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!