Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg jogosan sértődött meg...

Tényleg jogosan sértődött meg a férjem? Nem fizetem tovább a számlákat.

Figyelt kérdés

Hónapról hónapra nem elég a fizetése magára. Havonta egyszer 30at ad a közösbe, nagybevásárelás, én fizetem a számlákat, meg a folyó ktg-ket, gyerekholmik.

Nagyon birizgálta a csőröm, hogy mi is van, mert 10én kap fizut, hó végén a bérletére tőlem kér már...

Minuszban zár hónapok óta a számlája, elszórja a pénzét, én meg a gyest meg a csp-t kuporgatom, hogy ha a hó végén közbejön valami legyen azonnal.

És mikor megnéztem az egyenlegeket közöltem, hogy ettől a hónaptól fogva nem fizetek semmit se. És fel van háborodva.


2011. szept. 15. 12:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

mire költi a pénzét? ha rátok, akkor jogosan, ha eljátsza, akkor meg nem jogos. jobban keresel nála? akkor jogosan, bár a felháboridás gáz.

vezettek kiadásos füzetet, mire megy el? hátha csak nem tudja beosztani a pénzt.

2011. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan háborodtál fel. Szerintem ülj le vele, és mondd meg, hogy ezentúl a számlákat és a kaját felezni fogjátok. Szóval minden hónapban tegye le a fele pénzt. Ha még messzebb akarsz menni (jogosan), akkor rakjon le pl. 10.000-rel többet, mint te, mert egyrészt a fizetése nagyobb, mint a te gyesed., másrészt ruhákat is te veszel a gyereknek.
2011. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

első vagyok.

várjunk,nem értem. a te pénzed:gyes+csp és ennyi? akkor mindenképp jogos a felháborodásod.

2011. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ad 30ezret, és annyi, nem költ itthonra semmit.

Egyszerűen semmire se jutunk. Elmegy a fizetése. Nasizik, bagózik, eszik(azon felül ami itthon van, és elvisz), esténkét haverokkal egy sör meg a jóég tudja még mi, és havi szinten csak magára 120ezer megy el.

Nekem 2gyerekkel 25ezerből kell kijönni, miután a számlákat fizetem, és direkt kártyával fizetek, jó ha 2000ft van nálam kp, hogy tudjam hol és mire költöttem, ő meg felveszi a fizuját, és elcsúszik...

2011. szept. 15. 13:13
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Külön kaszán vagytok? ez vicc? mennyi a fizetése? Te hogy -hogy csak gyest kapsz? fél éves a lányod.

Sokszor olvasom a különböző kérdéseidet és sokszor jutsz eszembe, hogy nem könnyű az életed.

Kisfiad-kislányod, anyós, párod.......

2011. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

akkor gáz.

jól tetted, hogy megmondtad neki, hogy fizesse tovább ő a számlákat.

aazért elvégre ő a kereső fél, meg a férfi.

2011. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

igen, a kicsi 8hónapos a nagy 26hónapos. Összesen55e amit kapok ő a 3szorosát, és ebből nem marad. Se hitel se adósság(tudtommal).

Így kell érteni.

És eddig minden hónapban, mint a katonatiszt hó 2.munkanapján utaltam a számlákat, figyelve, hogy ne legyen késedelem meg semmi, utána még vásárolni eljártam, itthon főzés, meg amit kell, és nem megyünk egyről a kettőre, és ha havi kétszer merek egy-egy gyroszt enni pl már szórom a pénzt...:S

2011. szept. 15. 13:17
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
de miért vagytok külön kasszán??????
2011. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Első körben beszélj vele, próbáljatok egyezkedni. Ha nem megy, akkor ne főzz rá, ne moss rá, hogy érezze, ez költség, és nem csak úgy terem a húsleves a hűtőben. Tudod mikor adnék kevesebbet a gyerekemnek egy tróger miatt (már bocsánat!). Százszor inkább egy-egy nyalóka, mint a sör!
2011. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a külön kasszát ne firtassátok, ezer oka lehet. Engem pl. elhagyott a férjem az újszülött gyerekemmel, azóta új párom van, de tanultam mindenből, és ragaszkodom a stabil életemhez, ezért külön kasszázok. Ez így tiszta! Már tudom, hogy bármikor történhet valami, és akkor nincs vita, minden megvan, hogy kié, nem bonyolítjuk. A másik, hogy neki is van gyereke, és így egy csomó konfliktust eleve kizárok, nincs vita azon, hogy ki hova és mennyit fizet. Nyilván ennek feltétele, hogy a közös dolgokat közösen is fizessük, de pl. a lakáshitelemet nem fizeti, mert az az enyém.
2011. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!