Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elneveznétek a babátokat a...

Elneveznétek a babátokat a kedvenc kocsitokról?

Figyelt kérdés
vagy kedvenc zenekar vagy akármiről ami kedves nektek?
2011. szept. 15. 17:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A gyerek neve nem RÓLAM szól.
2011. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Szerintem elég idióta, aki ilyenek alapján választ nevet szerencsétlen gyereknek. Kovács Trabant. Nagy Suzuki.

Esetleg Szabó Marilyn Manson ? Kiss Pémobil ? :D

2011. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

hm ...:):) nem

érdekes lenne, gyere ford focus,menjük vacsizni::):):):):)

2011. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem. Igaz, hogy a névválasztásban is mi vagyunk benne, nem a gyerek (hiszen mi választunk nevet, nem ő), de azért nem akarom élete végéig megbélyegezni valami hülyeséggel.

Mire gondoltál? Kovács Landrover? Vagy Asztalos Tarhonya-Pörkölt?

Én az utónévkönyből választottam nevet, ami megfelel a mai társadalmi normáknak, magyar név (mivel magyarok vagyunk, és Magyarországon élünk), és passzol a vezetéknévhez.

2011. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom, nem Ford Focusra gondolt a kérdező:))) Hanem pl. Mercédesz és hasonlók. Ettől függetlenül, én sem adnék ilyen nevet. Sem zenekarit.
2011. szept. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Nem,semmiképpen. A nevet nem néhány napra,néhány órára adjuk a gyereknek,neki egy egész életen át viselnie kell,nem lehet csak úgy eldobni,ha már nem tetszik,vagy lecseréljük a kocsit,kedvencet...
2011. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kissé viccesen veszik a válaszolók a kérdést, de az utónévkönyvben azt hiszem, Skoda, Fábia és Oktávia is van... Szóval valaki már biztosan adta a gyerekének ezeket a neveket...


A válaszom nem, és az első válaszoló leírta, miért.

2011. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én egyet értek mindenkivel, csak ugy elgondolkoztam a dolgon, de nekem már megvan milyen nevet adok majd a gyerekeimnek:)

azért elárulom mire gondoltam, Eleonóra

köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 15. 19:41
 9/21 mus musculus ***** válasza:
100%

Első; mindenképp rólad fog szólni valamilyen szinten, hiszen NEKED tetsző névvel fogod illetni őt.

Én nem adnék. Az embernek embeneve legyen.

2011. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A mi névválasztásunkba beleszólt az, hogy a férjem is és én is nagyon szeretjük Mel Gibsont és a filmjeit, a Halálos fegyvert különösen. Az is egy érv volt a Martin mellett, hogy Martin Riggs a főhős ebben a filmben.

Egyéb érvek is szóltak a választott név mellett: megy a családnévhez, nemzetközi, nem becézhető. De nyomott a latban Mel Gibson is:)

Ilyesmire gondoltál?

Én úgy gondolom, hogy ha az értelmesség határain belül marad a választott név, akkor belefér, ha kapcsolódik valamilyen kedvenchez. De nem hívnám a gyereket Rómeónak, csak azért mert tetszik az Alfa Romeo:)

2011. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!