Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor fogom újra...

Szülés után mikor fogom újra élvezni a szexet?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem, elég rázós volt, repedtem szakadtam stb. talán emiatt nem tudom még ma sem élvezni a szexet? Rémes:-( Már eltelt 3 hónap és még mindig semmi, kedvem sincs és orgazmusom sincs. Más is volt vagy van így ezzel? Mondjak le végképp a szexről??
2011. szept. 17. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne mondj le róla, csak légy türelmes magaddal!

Én 4 hónap után éreztem úgy, hogy na talán most már jó a szex, de még ekkor sem voltam tőle boldog. Lassan egyre jobb és jobb lett.

Most már egy év eltelt, és azt mondom újra tökéletes minden.

A testi felépülés mellett sokakat - főleg - lelkileg visel meg a szülés, és a fájdalomtól való félelem miatt nehezen megy a szex. Illetve az is nehéz, hogy az ember anyából átkapcsolja az agyát nővé. Idő kell hozzá. S rossz olvasni, ha valaki azt írja, hogy hát én már szülés után 4 héttel szexistennő voltam...persze az ember ilyenkor még inkább azt hiszi, hogy baj van vele, holott csak arról van szó, hogy valaki lassabban regenerálódik testileg és lelkileg.


Ja, és az előjátékra tegyetek hangsúlyt!!! Sokat segít!

2011. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

császáros voltam,tehát én nem szakadtam,nem vágtak,semmi,mégis majdnem 4 hónap után kezdtem el újra élvezni...

Adj időt magadnak,és még csak véletlenül se mondj le róla.

Ja,és "gyakorolni kell",egyre jobban belejössz majd megint...

2011. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia


en tobb mint 1.5 eve szultem es meg mindig nem elvezem :S de nem adom fel!! biztos egyszer csak lesz egy olyan pont, hogy azt erzem ujra jo erzes a sex!!

2011. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én császáros voltam,és csak akkor élvezte igazán,amikor már nem szoptattam..
2011. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is csaszaros voltam ket honappal ezelott es azt vettem eszre hogy szinte nem is gondolok a szexre,egyaltalan nem erdekel.Szoptatok.Valoszinu hogy a hormonok gatolnak ennyire.Majd helyreall idovel
2011. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is szoptatok. Gondoltam rá, hogy talán van öszefüggés...fene tudja. De ha a párom nem említi, hogy talán összebújhatnánk, nekem eszembe sem jutna. Reméltem, hogy nem egyedi a problémám, és nem lettem valami frigid tyúk.

Nincs mit tennem, várok türelmesen, hátha egyszer beindulok:-)

2011. szept. 17. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!