Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen babatermékeket készítse...

Milyen babatermékeket készítsek, amit a kismamák/anyukák megvásárolnának interneten keresztül?

Figyelt kérdés

Eddig ilyeneket varrtam: szoptatós párna, ágynemű szett, baldachin, zsebes tároló, falvédő. De szeretnék valami újítást belevinni, adnátok tanácsot?

Jó minőségű anyagokat használok, nem összecsapott munkáról van szó, nagyon szeretem.

Mit lenne még érdemes készíteni?


2011. szept. 21. 08:11
 1/5 ava87 ***** válasza:
Ezek nagyon jók :) Más nem jut eszembe sajnos, viszont arra gondoltam - bár nem tudom, jelenleg milyenek vannak -, hogy stílusban is bővíthetnéd a választékot.
2011. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most a lepedő árakon vagyok kiakadva mert nem értem hogy mi 2000 ft egy 60X120 lepedőn vagy még ilyen a törölköző amiket ha olcsóbban megtudod csinálni szerintem elvinnék a kismamik.
2011. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Babzsák fotel?

Már régóta szeretnék 1-et a gyerekeknek, de brutálisan drágának tartom 10-20e Ft-ért.

Ja és ovis tornához való sima babzsák labdát sem találok sehol :)

Még 1 ötlet: bevásárlókocsiba való babavédő vagy hogy hívják :)

2011. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mei-tai, bölcsőhinta, függő cseppfotel...
2011. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az ovis tornához való babazsák az hogy néz ki?
2011. szept. 22. 16:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!