Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted milyen név illik...

Szerinted milyen név illik második névnek az Izabella mellé? A Luca vagy a Zsófia illik? És még mi?

Figyelt kérdés
Az Izabella az első név.
2011. szept. 21. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Luca.De külön is nagyon szép nevek, az Izabella nekem irtóra tetszik!!
2011. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a Zsófia illik jobban. De attól is függ, hogy milyen a vezetéknév. Ha rövid a vez. név akkor jó, de ha hosszú akkor szerintem elég lenne egy név is mert pl: Tóth Izabella Zsófia még jó, de a Tóthfalusi Izabella Zsófia szerintem már túl hosszú, túl sok. Ha hosszú a vez. név akkor jobb egy nevet adni, kényelmesebb lesz a gyereknek is.
2011. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
hát izabellához zsófiát semmikép se:D
2011. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a Luca jobban illik hozzá.Egy hosszabb és egy rövidebb név jól hangzik.
2011. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló,a Zsófia miért nem?
2011. szept. 21. 21:47
 6/15 anonim ***** válasza:

Izabella Luca

A Zsófia nekem sem tetszik utána

Valami rövid illene még. Ha muszáj... De az Izabella így is dupla-név.

2011. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Izabella Luca :)
2011. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Luca.Egyet értek azzal a válaszolóval,aki azt írta,hogy az Izabella alapból "dupla" név.Ráadásul a Zsófia nekem abszolút nem jön be(mindig úgy jön le,hogy Zsó-fia...ám úgy,hogy-Magyarországon-Szofi(külföldön Sophia)nagyon nagyon tetszik.
2011. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Luca.
2011. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem is Luca.Az en lanyom Izabella Anna.Mindenkepp rovid masodik nevet valasszatokmert ahogy irtak mar az Izabella dupla-hosszu nev.
2011. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!