Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes-vaterás anyukák,...

Teszveszes-vaterás anyukák, adnátok tippeket egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok idő a fényképezés-terméklap megírása stb? Ti mikor és hogyan szoktatok hozzáfogni?

A teszvesz blogon már átnéztem a kezdőknek szóló postázási részeket, de ha van valami jó tipp v 5let amire figyeljek, akkor kérlek osszátok meg velem! Köszi

:-)


2011. szept. 26. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Márkás játékot (főleg fisher price) el lehet adni, és a next ruhákat (abból a foltos sz@art is) jó drágán, a többit fillérekért. Elég sok idő a fényképezés, méregetés és a feltöltés is, én főleg éjszaka csináltam, de sajnos saját rucikat nem nagyon éri meg feltölteni, mert fillérekért mennek el, a fent említett két kategóriát kivéve.
2011. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha vegyes csomagot csinál az ember pl 1-2 next, 1-2 mesefigurás, 1-2 egyéb márka, 1-2 márkátlan (de persze ezek is szépek/hibátlanok), akkor se nagyon viszik el, csak a pl a full nexteset? A mesefigurák nem lehet húzóerő?
2011. szept. 26. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:

én amikor fényképezem akkor lemérem és egy papírra felírom. majd ha van időm akkor lekicsinyitem a képeket és wordbe megírom amit a termékhez akarok írni.

utána ha időm van akkor feltöltötm és a wordből már másolgatni kell, így nem kell akkor sokat gépelni.


Több ruhát érdemes feltenni, mert így sok mindent tudnak venni.


lehet ruhacsomagot is készíteni. ha nincs időd mérni akkor majd akkor ha netán kérik.


ja és én nem egyszer fényképezek hanem amikor van egy kicsi időm. és amikor összegyűlik akkor felpakolom!

2011. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem a márkára megyek rá!
2011. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amúgy én sem :-) de minden tippnek örülök!!!

És inkább egyesével, vagy csomagban próbálkozzak?

2011. szept. 26. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:

A vegyes csomag is inkább olyan árban megy el, mintha külön raknád fel azt az 1-2 márkásabb dolgot belőle. Nekem pl. full hímzett, újszerű 62-68-as csomagom, 40 db-os 6000 Ft-ért ment el. Ebben volt overál, felső, naci, tipegő, minden. Hát nem sok. Pedig csak minőségi, és különleges darabokat (hímzett, csillogó,tiszta pamut,)vettem. Játékokból pl. a márkás fajáték a kutyának sem kellett,, még negyedáron sem, de a beszélős, csörgőszörgős fisher price műanyag vackokat csillagászati áron veszik.


Azt ne írd, hogy kérésre mérsz, mert a látogatók 80%-a azzal a lendülettel át is lép az aukciódon. Erre ne sajnáld az időt. És ha van valami hibája, mindenképp írd le, és emeld ki, így sok kellemetlenséget megspórolhatsz.

2011. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!