Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor mehetek szülés után...

Mikor mehetek szülés után elsőnek fürdőbe? És mikor lehet elkezdeni újra nemi életet élni?

Figyelt kérdés

5 hete szültem a párom midig kérdezi, hogy mikor mehetünk már el egy kicsit kettesben fürdőbe, sajnos én nem tudom, fertőzést nem szeretnék elkapni és ezt ő sem akarja.

A szexet is nagyon szeretné, nem erőltet semmit, én is szeretném de nagyon félek, hogy milyen lesz.Várjunk még vele legalább 1 hónapot vagy akár többet is?

Még van egy ici pici sárgás folyásom, meg kell várni még ez is elmúlik?


2011. okt. 1. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után 6 héttel szokták javasolni a nemi élet óvatos "újrakezdését", de persze van, aki hamarabb bevállalja. Fürdőbe sztem folyással még ne menj.
2011. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 6 hét. Kontrollvizsgálat után az orvos úgyis mondja, hogy minden rendben, mehet a fürdő, szex. Én mondjuk hónapokig zuhanyoztam, nem fürödtem, mert féltem, nehogy elkapjak valamit. Közös fürdőbe meg egyáltalán nem mentem volna egy jó ideig.
2011. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a 6 hetes kontrollon azt mondta a dokim,aki nagyon komoly professzor,hogy úszhatok vízben,meg örömökben is!Én ugyanis csak úszással tudtam kikapcsolódni!Így aztán én a 6 hetes kontroll napján amit felírt a doki fogamzásgátlót azt azonnal ki is váltottam,mert addig is alig bírtam ki!
2012. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!