Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Idézetet keresek, amit a...

Idézetet keresek, amit a gyermekeim "mondhatnának" édesapjuknak születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés

A páromnak hamarosan születésnapja lesz. Van két kislányunk, 1 és 3 évesek. Olyan ajándékra gondoltam, hogy befestem a tenyerüket vízfestékkel és papírra lenyomatot készítünk. És emellé szeretnék egy-egy szép idézetet, verset vagy valami hasonlót írni, amit ők "mondhatnának" az apukájuknak. Nem feltétlen születésnappal kapcsolatban, inkább azzal, hogy szeretik őt!

Az én idézetem már megvan, már csak nekik kellene valami, de nem sok mindent találok a neten!

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. okt. 8. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés!!:)Az én páromnak is hamarosan szülinapja lesz, igaz, hogy még pocakban van a baba, de én kiscipőbe rejtem majd az ajándékát:)
2011. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aranyos ötlet a cipőcskébe rejteni :)

Jó egészséget kívánok nektek!

2011. okt. 8. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönjük! Nektek is! Remélem kapunk választ, mert nagyon jó lenne valamit eldugni egy cipőbe:)
2011. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!