Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől jelentek meg a 7 hetes...

Mitől jelentek meg a 7 hetes kisfiam fején, nyakán, hasán apró piros kis pöttyök? Oly mintha behintették volna, sűrű kis pöttyök, himlőre hasonlit, csak sűrű.

Figyelt kérdés
Semmi baja a gyermeknek, jó a közérzete, nem lázas. Nem változtattam se mosóport, se öblitőt, se babaolajat.
2011. okt. 8. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes baba? Akkor tejpöttyök. Másképp nem tudom.
2011. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj igen, még mindig szopizunk és pótolni sem kell.Köszönöm
2011. okt. 8. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért majd hétfőn megnézheti a doki is, biztos, ami biztos, de ha tejpöttyök, akkor semmi gond, addig anyatejjel kenegesd őket.
2011. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tejkiütés. Az én kislányomnak is nemrég múlt el. A doktornéni írt fel receptre kevert kenőcsöt, azt váltottuk ki a gyógyszertárból. Pár nap múlva elmúlt, de azt mondják a védőnők, hogy kenőcs nélkül is elmúlik teljesen magától amint a baba szervezete megszokja a tej összetételét. Állítólag a tej összetétele változik a baba szükségleteihez igazodva.

Egy 7 hetes kislány anyukája.

2011. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!