Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, ti hogy...

Egyedülálló anyukák, ti hogy boldogultok a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Mióta bejött a jó idő min.2*1,5 órát sétálunk a kisfiammal. De ugye főzni is ,takarítani is kell,a kicsivel is foglalkozzak,meg néha pihenni sem ártana. Csak én vagyok mindig elúszva?
2009. ápr. 30. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én elég nehéz,igaz itt lakok anyuéknál,de a párommal jó féléve nem élünk együtt és egyre inkább eltávolodik tőlünk!Mondhatom azt,hogy mindent én adok meg a babának és minden mást!

Ha gondolod írj privit szívesen beszélgetnék veled!

4 hós baba anyukája

2009. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig el vagyok úszva... Reggel 7-9 között kelünk, rendet rakok stb., aztán vagy vásárlás jön, vagy már rögtön ebédfőzés. Ebéd után szokott aludni a fiam, de akkor ugye pakolászni nem nagyon tudok, mert felébred rá. Ha felkelt, megyünk le sétálni, utána úszás az egész nap már, mert már megint rumli van, de hát nem nagyon megy. Ja, meg tanulnom is kéne, mert "vén fejjel" 22 évesen most fogok érettségizni (szurkoljatok, hétfőn kezdődik a menet), de hát tanulni csak éjjel tudok. Durva, mert azért ilyen rumli régen nem volt nálam sose.

Amúgy ha gondolod írj privit, szívesen megismerkednék más egyedülálló anyukákkal (meg persze nem csak a kérdező írhat).

2009. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ne aggógj,nálunk is nagy a ramazuri mindig.Nekem három gyerekem van,a kicsi másfél éves.Szinte egész délelőtt kint vagyunk,de hát főzni is kéne a másik kettőre is,meg a ruha sem magától mászik be a gépbe,a többit nem is sorolom.Nekem sincs normális segítségem,bár a nagylányom szokott segíteni,de hát neki ott a suli.Néha tisztára tök ideg vagyok.Ha gondolod írj priviben(ez szól a többi hozzászólónak is),jó lenne néha felnőttel is megbeszélni a dolgokat.Egy két barinő szerintem mindenkinek "jól jön":-))
2009. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát lányok, megnyugtatásként, nem egyedülállóként is úszik az egész nap. Már minden házimunkát több szakaszra osztottam, mégis két napja nem jutottam le sétálni a bébivel és ma kis híján a gyümi evés is elmaradt. A vasalatlan ruha-hegyeket már meg sem említem... Mellette jön a vizsgaidőszak - mert anyukám szerint ki kell használni ezt a remeklehetőséget hogy itthon vagyok, mert ugye ez tiszta Hawaii - tanulás szintén éjjel, ha még kilátok a fejemből egyáltalán... Szegény babócám meg egész nap kiabál mert rajtam lógna, gondolom most van rajta a szeparációs kutyafüle, mert sosem szoktattam ölbe, most mégis csak ott akar lenni... Apukát pedig egy csúnya zombi várja este a rendetlen lakásban. Mindegy, van egy pont aminél már nincs lejjebb, azt hiszem én ezt most értem el... Szorítok az érettségihez!!!
2009. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!