Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tetszenek ezek a nevek?

Hogyan tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Fiú: Áron, Noel, Csanád, Botond, Joel, Zoárd,Lóránt Marcell

ÉS A KEDVENCEIM: Xavér, Brúnó, Jonatán (tudom, hogy a Jonatán Bibliai név, de szerintem gyönyörű.)


Lány: Aida, Aletta, Annabella, Atina, Della, Gréta, Hédi, Kleó, Odett.


Vélemények?


2011. okt. 13. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Pár éve találkoztam egy kisfiúval akit Jonatánnak hívtak, nagyon helyes kisfiú volt így nekem ez a név tetszik :)


A lány nevek közül a Gréta és az Annabella tetszik a Della nekem nagyon furcsa, a pénz szleng neve, így gyereknek biztos nem adnám.

2011. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Botond elmegy,a többi nekem nem tetszik.Én nem adnám a gyerekemnek,de én ebben maradi vagyok, a hagyományosabb magyar nevek tetszenek.
2011. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fiúnévből tetszik: Áron, Marcell. A többi nem. Bár én fiúnevek terén nagyon válogatós vagyok, csak párra tudom azt mondani, hogy tetszik.


Lánynévből a Gréta nagyon tetszik. Igazából a többi is szép, de a Gréta a legjobb.

2011. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. válaszoló megírta helyettem :)
2011. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, a Marcell, Áron, Gréta neveken kívül a többit a kutyámnak sem adnám. Egyszerűen idétlen hangzásúak és szokatlanok.

HA gyereknek adsz nevet akkor nem az a fontos, hogy neked tetsszen, hanem, hogy a gyereknek jó legyen.

Ez a véleményem, ha lepontoztok, mert kiállok a rendes nevek mellett, ám legyen.

2011. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fiúk:Joel,Zoárd,Brúnó Xavér, Jonatán egyáltalán nem tetszik,a többi jöhet. A Botond neven gondolkoztunk,de kislányom lett.


Lányok a Gréta és az Annabella tetszik,de nem adnám a lányomnak. A Delláról,első ránézésre "debella" jutott eszembe. Kleóról:kotlós,Odettről:omlett.

2011. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lánynevekből csak a Hédi tetszik, az viszont nagyon nagyon, a többi nem. Na még talán a Gréta.

Fiúnevekből: Áron, Csanád, Lóránt, többi nem nagyon.

2011. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az Áron és a Botond tetszik, és Lóránt helyett inkább a Lóránd.

Lánynevek közül a Gréta. Az Aletta is tetszik, mindig a Aletta van der Maet jut róla eszembe http://www.youtube.com/watch?v=yqSiIw8Y_X4. Annyira dallamos:) de nem adnám azért a gyerekemnek.

2011. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tetszenek:

Annabella, Aletta


Sajnos a fiúnevekkel bajban vagyok. A Zsombor az abszolút kedvenc, ha tesó fiú lesz, így hívják majd. Semmi más nem jön szóba.


Nagyon szép az Annabella név, szintén kiválasztott számunkra, ha kishugi jön majd (bár az apuka vitatkozna).

2011. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nevaeh ***** válasza:

Áron:kedvenc fiúnevem

Noel:nem tetszik

Csanád:a csalán jut róla eszembe

Botond:nem tetszik

Joel:Amerikában jó

Zoárd:fura

Lóránt:szintén

Marcell:tetszik

Xavér:tetszik,bár gyereknek nem adnám

Brúnó:a kutyánkat hívták így

Jonatán:erről egy verseny jut eszembe

Aida:tetszik

Aletta:egyik kedvenc lánynevem*_*

Annabella:tetszik

Atina:olyan fiús számomra(Attila)

Della:ezt még nem hallottam

Gréta:szép

Hédi:nem tetszik

Kleó:szintén angol nyelvterület

Odett:nagyon ronda

Ez csak az én véleményem!!!!

2011. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!