Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol vegyek jó meleg overált...

Hol vegyek jó meleg overált 21 hós kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Eddig igazán nem találtam Szegeden, olyan vékonyak voltak és ő elég fázós típus. Ti hol és mennyiért vettétek?
2011. okt. 18. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kínaikban láttam vastag, meleg overált, 7 ezerért...

Én ezt drágállom, főleg, hogy 2 gyerek van, így a bababizományiban vettem 2500ért sokkal jobbat, igazi síruhát! Bár, nem Szegeden élek, csak leírtam, hátha felétek is van bizi..

2011. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7 ezer tényleg sok egy kínaiért. Aztán eszembe jutott a C&A, még oda elmegyünk, ennyiért tavaly ott is volt. Talán megnézem a bizományiban is, csak nehezen jutok el ezekre a helyekre.
2011. okt. 19. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a babás kérdések között volt valamelyik nap ezzel kapcsolatos kérdés, és ott sok ötletet adtak egymásnak a válaszolók.


Nézz szét a jofogas.hu-n!


Bocs, kedves szegedi kérdező, én környékbeli vagyok és a múlt héten megvettem előled egy kantáros gatyát 800 Ft-ért, és egy dzsekit 900 Ft-ért! :-)Szóval tényleg jó fogás volt!

2011. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostanában már nem járok fel mindennap ide, nem láttam a kérdést. Én nem szeretek neten vásárolni, de köszi, kantáros van, egyrészeset szeretnék még neki.
2011. okt. 19. 22:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Miskolc környéki vagyok. Én a kínaiban vettem tavaly, most is ott fogok. Nálunk 3-4000 Ft körül vannak.
2011. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!