Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Testvérkocsival, hogy oldjátok...

Testvérkocsival, hogy oldjátok meg a sétát a gyerekekkel tömblakásban ahol nincs lift?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Lent hagyom a tárolóban. Kulccsal zárható és annyira nem drága hogy hatalmas érvágás lenne ha ellopnák (használtan vettük graco)

Vagy ha tényleg CSAK sétálni megyünk akkor a nagy jön gyalog vagy motorral (20 hónapos, lány) a kicsit meg magamra kötöm mei taiban vagy hordikendőben.

2011. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

En ugy csinaltam, hogy a kicsit a kisagyban hagytam, a nagyobbikat megkertem, hogy maradjon egy helyben (tobbe kevesbe foglalkozott a keressel, meg csak egy eves volt, amikor a kicsi szuletett), viszont bezartam a minden ajtot es bekapcsoltam neki meset arra a ket percre. Gyorsan lefutottam a foldszintre a babakocsival, annyi eloter volt, hogy le tudjam rakni meg a lenti bejarati ajton belul.

Es visszafutottam a ket gyerekert, akikkel igy lelepcsoztem. Jah, az kimaradt, hogy mar feloltoztettem oket, mert a babakocsi levitele max 2 perc volt, addig nem izzadtak be.


De amikor a ferjem otthon hagyta az autot, akkor a kocsi csomagtartojaban tartottam a babakocsit, akkor csak a gyerekeket kellett lehozni. beultettem addig oket a kocsiba, amig kivettem es osszeraktam a babakocsit.

2011. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!